Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Okiem kibica po meczu z Zieloną Górą

06/02/2013 0:00:00
Redakcja

Tradycyjnie już zapytaliśmy kilkoro z Was drodzy Kibice co sądzicie o przebiegu spotkania. Wasze wypowiedzi są trafne, a przede wszystkim widać wśród was wiarę w drużynę. A tak wypowiadaliście się po dzisijeszym meczu:

Paulina:
Zupełnie nie spodziewałam się aż tak dobrej jazdy naszej drużyny. Po cichu liczyłam na zwycięstwo, ale punkt bonusowy był naprawdę daleko. Udało nam się ponieważ pojechała cała drużyna. Nie był żadnych dziur, super pojechali juniorzy, bardzo dobrze Hougaard, a klasę pokazał Maciek Janowski. Objechał po mistrzowsku Hampela w 13 biegu. Sezon jest niezwykle ciekawy.

Rafał:
Wspaniały mecz całej drużyny. To kolejny mecz, w którym tor był naszym sprzymierzeńcem, a każdy z zawodników walnie przyczynił się do wyniku. Cieszą duże postępy Kacpra Gomólskiego, przebudzenie Martina Vaculika, który wraca do formy. Pozytywnie zaskakuje Patrick Hougaard, który godnie zastąpił Leona Madsena. Maciej Janowski stał się prawdziwym liderem zespołu, jego postawa w każdym meczu jest świetna. Mamy wspaniały, równy zespół, który wspiera się chociażby sprzętowo, pozostaje tylko kibicować.

Wiktoria:
Bardzo się cieszę, że osiągnęliśmy taki wynik. Szczerze powiem, że gdzieś tam wierzyłam w punkt bonusowy, ale patrząc na przebieg meczu to wywalczyliśmy go bardzo łatwo. Oczywiście zawodnicy musieli ciężko pracować, ale wychodziło dziś im wszystko. To był zdecydowanie najlepszy mecz Jaskółek w tym sezonie. Drużyna pokazała, że każdy musi się jej bać.

Kacper:
Fajnie dziś pojechała cała drużyna. Magic był dziś nie do objechania. Mam wrażenie, że wygrałby dziś z każdym. U Janusza Kołodzieja też widać było pracę nad sprzętem. Po prostu wszyscy pojechali super. Bardzo ważny będzie ten punkt bonusowy. Falubaz jest jednym z kandydatów do Mistrza Polski, a my pokonaliśmy ich w dwumeczu. Myślę, że możemy teraz wygrać z każdym.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST