Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Ofensywa transferowa trwa! Martin Vaculik z kontraktem!

24/11/2014 14:08:58
Dawid Duda

W minionym tygodniu kontrakt z tarnowskim klubem parafował Janusz Kołodziej, a Kenneth Bjerre podpisał list intencyjny. Ważny kontrakt ma również Ernest Koza. Dzisiaj z tarnowskim klubem roczną umową związał się Martin Vaculik. Dla doświadczonego Słowaka będzie to już 6 rok w barwach klubu z Małopolski.

Słowak z Jaskółkami związany jest od 2010 roku. W tym czasie z drużyną zdobył złoty i dwa brązowe medaleDrużynowych Mistrzostw Polski. W 2013 roku został Indywidualnym Mistrzem Europy. W tym sezonie w klasyfikacji generalnej wylądował tuż za podium. Wielu Kibiców w Tarnowie na pewno pamięta Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, które rozegrano w Tarnowie w drugiej połowie sierpnia. Słowacki żużlowiec zajął wówczas trzecie miejsce.

W minionym sezonie Martin Vaculik niemal zdominował ligowe rozgrywki będąc niezwykle skutecznym w większości spotkań. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej średnich biegopunktowych sklasyfikowany został na trzecim miejscu.

W tarnowskim klubie nadal trwają rozmowy z zawodnikami. Klub w dalszym ciągu prowadzi negocjacje z kilkoma żużlowcami wśród których są zarówno zawodnicy krajowi jak i zagraniczni. W ciągu najbliższych tygodni Jaskółki mają nadzieję na skompletowanie całego składu oraz przedstawienie nowego trenera, który poprowadzi drużynę w rozgrywkach Enea Ekstraligi w sezonie 2015. O nowych kontraktach będziemy informować na bieżąco.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST