Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Nowy terminarz eWinner 1. Ligi!

17/06/2020 12:28:58
Redakcja

Poznaliśmy dzisiaj terminarz eWinner Pierwszej Ligi Żużlowej na rozpoczynające się w lipcu rozgrywki. Unia Tarnów sezon rozpocznie 11 lub 12 lipca od spotkania wyjazdowego w Gdańsku. Tydzień później Jaskółki zmierzą się na własnym torze z drużyną z Torunia.

1. runda – 11/12 lipca
KŻ Orzeł Łódź – SK Lokomotiv Daugavpils
eWinner Apator Toruń – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów

2. runda – 18/19 lipca
Unia Tarnów – eWinner Apator Toruń
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – KŻ Orzeł Łódź
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
SK Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

3. runda – 25/26 lipca
Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
eWinner Apator Toruń – KŻ Orzeł Łódź
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – SK Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

4. runda – 1/2 sierpnia
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Unia Tarnów
SK Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń

5. runda – 3, 6 sierpień
Unia Tarnów – SK Lokomotiv Daugavpils
eWinner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź

6. runda – 8/9 sierpnia
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów
SK Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

7. runda – 15/16 sierpnia
Unia Tarnów – KŻ Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – SK Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

8. runda –22/23 sierpnia
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów
eWinner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
SK Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

9. runda – 29/30 sierpnia
Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – SK Lokomotiv Daugavpils
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – eWinner Apator Toruń

10. runda – 5/6 września
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – eWinner Apator Toruń
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
SK Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów

11. runda – 12/13 września
Unia Tarnów – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
eWinner Apator Toruń – SK Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

12. runda – 19/20 września
KŻ Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
SK Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

13. runda – 26/27 września
KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
eWinner Apator Toruń – Unia Tarnów
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – SK Lokomotiv Daugavpils

14. runda – 3/4 października
Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – eWinner Apator Toruń
SK Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź

1. runda play off – 9 października
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

2. runda play off – 10 pażdziernika
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

3. runda play off – 16 października
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

4. runda play off – 19 października
zwycięskie drużyny z (a) i (b)


grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST