Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Nilsson, Woentin i Iversen startowali w Szwecji

09/02/2021 23:01:43
Redakcja

Piraterna wreszcie zwycięska. Drużyna z Motali pokonała dziś Masarnę Avesta 52-38. Alexander Woentin wywalczył dziś 7 punktów i 1 bonus. Rewelacyjnie spisał się za to nasz wychowanek Jakub Jamróg, który wywalczył w tym meczu 15 punktów.

Piraterna Motala52 pkt.
1. Peter Kildemand – 7 (1,3,3,w,-)
2. Jonas Seifert-Salk – 5 (3,1,1,u,ns)
3. Jakub Jamróg – 15 (3,3,3,3,3)
4. Tomas H. Jonasson – 7+1 (1,0,2*,2,2)
5. Oskar Fajfer – 11+2 (3,1*,2,3,2*)
6. Alexander Woentin7+1 (1,2,1*,1,2,0)

Masarna Avesta38 pkt.
1. Przemysław Pawlicki – 5 (0,2,d,2,1)
2. Martin Smolinski – 10+1 (2,1*,3,1,3,0)
3. Dimitri Berge – 12 (2,3,2,1,3,1)
4. Philip Hellstroem-Baengs – 2+1 (0,0,0,1*,1)
5. David Bellego – 9 (2,2,0,2,3)
6. Emil Millberg – 0 (0,u,-,d,-)

Bieg po biegu:
1. (57,80) Seifert-Salk, Smolinski, Kildemand, Pawlicki – 4:2 – (4:2)
2. (57,40) Jamróg, Berge, Jonasson, Hellstroem-Baengs – 4:2 – (8:4)
3. (57,20) Fajfer, Bellego, Woentin, Millberg – 4:2 – (12:6)
4. (57,10) Jamróg, Pawlicki, Smolinski, Jonasson – 3:3 – (15:9)
5. (57,30) Berge, Woentin, Fajfer, Hellstroem-Baengs – 3:3 – (18:12)
6. (56,70) Kildemand, Bellego, Seifert-Salk, Millberg (u) – 4:2 – (22:14)
7. (57,70) Smolinski, Fajfer, Woentin, Pawlicki (d) – 3:3 – (25:17)
8. (56,90) Kildemand, Berge, Seifert-Salk, Hellstroem-Baengs – 4:2 – (29:19)
9. (58,70) Jamróg, Jonasson, Smolinski, Bellego – 5:1 – (34:20)
10. (58,30) Smolinski, Jonasson, Berge, Kildemand (w) – 2:4 – (36:24)
11. (58,00) Fajfer, Bellego, Woentin, Millberg (d) – 4:2 – (40:26)
12. (57,80) Jamróg, Pawlicki, Hellstroem-Baengs, Seifert-Salk (u) – 3:3 – (43:29)
13. (58,50) Berge, Woentin, Hellstroem-Baengs, Seifert-Salk (ns) – 2:4 – (45:33)
14. (57,60) Bellego, Jonasson, Pawlicki, Woentin – 2:4 – (47:37)
15. (57,30) Jamróg, Fajfer, Berge, Smolinski – 5:1 – (52:38)

Rospiggarna Hallstavik pokonała na własnym torze Lejonen Gislaved 47 do 43. Nieźle pojechał Kim Nilsson, który zdobył 8 punktów i 3 bonusy. Za Rohana Tungate’a stosowane było zastępstwo zawodnika.

Rospiggarna Hallstavik47 pkt.
1. Patryk Dudek – 10 (3,3,2,2,0)
2. Timo Lahti – 9+1 (1,2*,0,3,3)
3. Kai Huckenbeck – 10 (1,2,3,1,3)
4. Kim Nilsson8+3 (3,1*,2*,0,2*)
5. Adrian Miedziński – 10 (2,2,2,3,1)
6. Anders Mellgren – 0 (0,-,0,0,0)
7. Erik Gheorghe – 0 (0)

Lejonen Gislaved43 pkt.
1. Robert Lambert – 16 (2,3,3,3,2,3)
2. Rohan Tungatezastępstwo zawodnika
3. Oliver Berntzon – 8 (0,3,3,1,1)
4. Mathias Thoernblom – 4 (2,1,-,1,0,0)
5. Nicolai Klindt – 9+1 (3,0,1,1,2,2*)
6. Linus Ekloef – 2 (0,-,0,0,-,2)
7. Casper Henriksson – 4+2 (1,1,1*,1*)

Bieg po biegu:
1. (56,50) Dudek, Lambert, Lahti, Ekloef – 4:2 – (4:2)
2. (56,70) Nilsson, Thoernblom, Huckenbeck, Berntzon – 4:2 – (8:4)
3. (56,70) Klindt, Miedziński, Henriksson, Mellgren – 2:4 – (10:8)
4. (55,90) Lambert, Huckenbeck, Nilsson, Klindt – 3:3 – (13:11)
5. (56,90) Berntzon, Miedziński, Thoernblom, Gheorghe – 2:4 – (15:15)
6. (56,70) Dudek, Lahti, Klindt, Ekloef – 5:1 – (20:16)
7. (56,40) Lambert, Miedziński, Henriksson, Mellgren – 2:4 – (22:20)
8. (57,30) Berntzon, Dudek, Thoernblom, Lahti – 2:4 – (24:24)
9. (57,30) Huckenbeck, Nilsson, Klindt, Ekloef – 5:1 – (29:25)
10. (57,00) Lambert, Dudek, Berntzon, Nilsson – 2:4 – (31:29)
11. (57,30) Miedziński, Klindt, Henriksson, Mellgren – 3:3 – (34:32)
12. (57,20) Lahti, Lambert, Huckenbeck, Thoernblom – 4:2 – (38:34)
13. (58,40) Lahti, Ekloef, Henriksson, Mellgren – 3:3 – (41:37)
14. (58,00) Huckenbeck, Nilsson, Berntzon, Thoernblom – 5:1 – (46:38)
15. (57,00) Lambert, Klindt, Miedziński, Dudek – 1:5 – (47:43)

Słabo spisała natomiast Indianerna Kumla, która uległa Dackarnie Malilla 41-49. Kiepski występ zanotował także Niels Kristian Iversen. Duńczyk wywalczył tylko 4 punkty.

Kumla Indianerna41 pkt.
1. Chris Holder – 12+1 (3,3,2,2*,2)
2. Ludvig Lindgren – 2 (0,1,0,0,1)
3. Jonas Jeppesen – 6 (0,1,2,2,1)
4. Niels Kristian Iversen4 (1,w,0,0,-,3)
5. Max Fricke – 16+1 (3,3,3,3,3,1*)
6. Jonatan Grahn – 1 (0,-,-,1,0)
7. Gustav Grahn – 0 (w)

Dackarna Malilla49 pkt.
1. Maciej Janowski – 9+2 (2,2*,2,1,2*)
2. Luke Becker – 9+2 (1*,3,1*,1,3)
3. Jacob Thorssell – 8+2 (2*,1*,3,0,2)
4. Tai Woffinden – 12 (3,2,1,3,3)
5. Jason Doyle – 9 (2,2,3,2,0)
6. Ricky Kling – 2+1 (1*,0,1,0,0)
7. Maksymilian Bogdanowicz – ns

Bieg po biegu:
1. (63,70) Holder, Janowski, Becker, Lindgren – 3:3 – (3:3)
2. (63,50) Woffinden, Thorssell, Iversen, Jeppesen – 1:5 – (4:8)
3. (63,80) Fricke, Doyle, Kling, J. Grahn – 3:3 – (7:11)
4. (64,20) Becker, Janowski, Jeppesen, Iversen (w) – 1:5 – (8:16)
5. (63,70) Fricke, Woffinden, Thorssell, Iversen – 3:3 – (11:19)
6. (64,20) Holder, Doyle, Lindgren, Kling – 4:2 – (15:21)
7. (63,80) Fricke, Janowski, Becker, G. Grahn (w) – 3:3 – (18:24)
8. (64,10) Thorssell, Holder, Woffinden, Lindgren – 2:4 – (20:28)
9. (64,60) Doyle, Jeppesen, Kling, Iversen – 2:4 – (22:32)
10. (64,10) Fricke, Holder, Becker, Thorssell – 5:1 – (27:33)
11. (64,80) Fricke, Doyle, J. Grahn, Kling – 4:2 – (31:35)
12. (64,80) Woffinden, Jeppesen, Janowski, Lindgren – 2:4 – (33:39)
13. (65,50) Iversen, Thorssell, Lindgren, Kling – 4:2 – (37:41)
14. (65,50) Becker, Janowski, Jeppesen, J. Grahn – 1:5 – (38:46)
15. Woffinden, Holder, Fricke, Doyle – 3:3 – (41:49)

wyniki: sportowefakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST