Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Nie zamierzałem zmieniać barw klubowych”- Janusz Kołodziej

21/11/2014 19:52:43
Redakcja

W piątek w siedzibie Unii Tarnów ŻSSA kontrakt na sezon 2014 z tarnowskim klubem parafował Janusz Kołodziej.Dla wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski będzie to już 14 rok z Jaskółką na plastronie.

Jak podkreśla sam zainteresowany w Tarnowie czuje się bardzo dobrze. – Dobrze mi się jeździ w Unii Tarnów. Startuję tutaj od lat i nie zamierzałem zmieniać barw klubowych – powiedział Janusz Kołodziej zaraz po podpisaniu umowy.

W piątek podpisany list intencyjny odesłał to tarnowskiego klubu Kenneth Bjerre. Zeszły sezon miał może nie najlepszy, ale to zawodnik z dużym doświadczeniem. Wiem, że po słabszym sezonie się odrodzi i w kolejnym pojedzie dużo lepiej. Ponadto jeździł w Grand Prix, ma dobry sprzęt więc musi być dobrze – skomentował transfer Duńczyka wychowanek Unii Tarnów.

Janusz Kołodziej ma nadzieję, że w Tarnowie uda się skompletować bardzo dobrą drużyną i w kolejnym sezonie Jaskółki znowu powalczą o najwyższe cele. – Miejmy nadzieję, że skład jaki zostanie zbudowany w Tarnowie pozwoli na walkę o Play-Off i najważniejsze cele w Ekstralidze. Ponadto wystartuję w Indywidualnych Mistrzostwach Europy i to będzie mój główny cel indywidualny na ten rok – mówi.

Koldi już rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. – W tym roku przygotowuje się trochę wcześniej niż zazwyczaj, tak aby w pełni zaleczyć ubiegłoroczne urazy. Co do samych przygotowań to na pewno wprowadzę nieco nowości – zakończył trzykrotny Indywidualny Mistrz Polski.

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST