Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“Nie ma słabych przeciwników” – Krzysztof Buczkowski

19/04/2014 0:00:00
Redakcja

Już za niespełna dwa dni żużlowcy Grupy Azoty Unii Tarnów zmierzą się przed własną publicznością z drużyną Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Zawodnicy tarnowskiej drużyny już od kilku dni pod okiem trenera – Marka Cieślaka solidnie przygotowują się do tego spotkania.

Do treningów sumiennie przykłada się Krzysztof Buczkowski, który tydzień temu na torze w Zielonej Górze zanotował swój debiut. – Cieszę się, że ten pierwszy mecz mamy już za sobą. Wynik jest dla nas pozytywny, wygraliśmy w Zielonej Górze, zaczęliśmy od mocnego uderzenia i mam nadzieję, że w kolejnych meczach to powtórzymy – przyznaje.

Niespełna tydzień temu drużyna z Gdańska sprawiła sporą niespodziankę wygrywając z Unibaxem Toruń. – Tak jak już kiedyś wspominałem: nie ma słabych przeciwników. Gdańsk wygrał u siebie i pokazał, że naprawdę dobrze jedzie i przy odrobinie szczęścia może wygrać nawet z Unibaxem. Myślę, że w poniedziałek tutaj na torze będzie naprawdę ciekawe widowisko – stwierdza Krzysztof.

Drużyna z miasta gen. Bema przed swoją publicznością chce pokazać się z jak najlepszej strony, dlatego już od piątku na owalu przy ul. Zbylitowskiej 3 można usłyszeć ryk żużlowych silników. – Wczoraj trenowaliśmy dość sporo, dzisiaj również. Myślę, że najważniejszy trening był wczoraj, bo o takiej samej porze jak mecz. Miejmy nadzieje, że w poniedziałek będzie taka sama pogoda – mówi z nadzieją Buczek.

Tegoroczne święta wielu zawodników spędzi bez swoich najbliższych. Nie inaczej jest również u Krzysztofa, który do poniedziałku pozostaje w Tarnowie, aby jak najlepiej zaprezentować się podczas poniedziałkowego meczu. – Te święta spędzę bez rodziny. Zostajemy z chłopakami tutaj w Tarnowie, więc w te święta będę z nimi. Chcę jak najwięcej trenować żeby jak najlepiej przygotować się do meczu z Gdańskiem.

Na sam koniec reprezentant tarnowskich Jaskółek pragnie zaprosić Was do przyjścia już w ten poniedziałek na tarnowski owal. – Zapraszam wszystkich Kibiców na poniedziałkowy mecz, kibicujcie głośno! Fajnie, że byliście z nami w Zielonej Górze, bo na pewno pomogło to nam w wygranej – zakończył Krzysztof Buczkowski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST