Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Nicki Pedersen królem Gniezna

29/09/2013 0:00:00
Redakcja

W Gnieźnie pomimo niesprzyjających warunków pogodowych rozegrano VI Turniej O Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski. Zawody wygrał Nicki Pedersen. Duńczyk powetował sobie nieudany występ dzień wcześniej w Memoriale Alfreda Smoczyka.

Bardzo dobrze zaprezentował się Sebastian Ułamek, który zajął w wyścigu finałowym drugie miejsce, trzeci był Rafał Okoniewski, a czwartą lokatę wywalczył dawno nie widziany w Gnieźnie – Antonio Lindbaeck.

W zawodach wziął udział także Kacper Gomólski. Podstawowy juniora w talii Marka Cieślaka zdołał wywalczyć w mocnej stawce zaledwie pięć punktów zajmując ostatecznie piętnastą pozycję.

Wyniki:
1. Nicki Pedersen 16 (2,2,3,3,3,3)
2. Sebastian Ułamek 14 (3,3,3,3,d,2)
3. Rafał Okoniewski 10+3 (2,2,1,1,3,1)
4. Antonio Lindbaeck 9+2 (2,0,2,2,3,0)
5. Adrian Miedziński 10+1 (3,3,1,3,d)
6. Maksim Bogdanow 9+0 (1,1,3,2,2)
7. Peter Kildemand 8 (3,2,0,1,2)
8. Andreas Jonsson 8 (1,3,2,0,2)
9. Andrzej Lebiediew 7 (0,3,1,t,3)
10. Grzegorz Zengota 7 (0,0,3,3,1)
11. Bjarne Pedersen 6 (3,0,2,1,0)
12. Przemysław Pawlicki 6 (2,1,1,1,1)
13. Oskar Fajfer 5 (1,0,0,2,2)
14. Rune Holta 5 (0,2,0,2,1)
15. Kacper Gomólski 5 (1,1,2,0,1)
16. Krzysztof Buczkowski 1 (0,1,0,0,0)
17. Adrian Gała 0 (d)

Bieg po biegu:
1. Ułamek, Lindbaeck, Gomólski, Buczkowski
2. Kildemand, N.Pedersen, Fajfer, Lebiediew
3.
Miedziński, Okoniewski, Bogdanow, Zengota
4.
B.Pedersen, Pawlicki, Jonsson, Holta
5.
Lebiediew, Okoniewski, Gomólski, B.Pedersen
6.
Miedziński, Holta, Buczkowski, Fajfer
7.
Jonsson, Kildemand, Bogdanow, Lindbaeck
8.
Ułamek, N.Pedersen, Pawlicki, Zengota
9.
Bogdanow, Gomólski, Pawlicki, Fajfer
10.
Zengota, Jonsson, Lebiediew, Buczkowski
11.
N.Pedersen, Lindbaeck, Okoniewski, Holta
12.
Ułamek, B.Pedersen, Miedziński, Kildemand
13.
Zengota, Holta, Kildemand, Gomólski
14.
N.Pedersen, Bogdanow, B.Pedersen, Buczkowski
15.
Miedziński, Lindbaeck, Pawlicki, Gała (d/4) (Lebiediew – t)
16.
Ułamek, Fajfer, Okoniewski, Jonsson
17.
N.Pedersen, Jonsson, Gomólski, Miedziński (d/4)
18.
Okoniewski, Kildemand, Pawlicki, Buczkowski
19.
Lindbaeck, Fajfer, Zengota, B.Pedersen
20.
Lebiediew, Bogdanow, Holta, Ułamek (d/4)

Bieg ostatniej szansy:
21.
Okoniewski, Lindbaeck, Miedziński, Bogdanow

Finał:
22.
N.Pedersen, Ułamek, Okoniewski, Lindbaeck

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST