Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Nazwiska nie jeżdżą” – Artem Laguta

04/08/2014 0:00:00
Redakcja

Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała ekipę Unibaxu Toruń inkasując dodatkowo punkt bonusowy. Najlepszym zawodnikiem spotkania okazał się Artem Laguta. Przed sezonem ekipa z Torunia była nazywana dream teamem, ale jak stwierdził Artem na torze nie jeżdżą nazwiska, tylko zawodnicy – najważniejsze było aby wygrać z Toruniem. Później tak się to rozwinęło, że pojawiła się szansa na bonus i też go zabraliśmy. Idziemy w dobrym kierunku. Czy dream team? Owszem, przyjechały gwiazdy, ale nazwiska nie jeżdżą, tylko zawodnik jedzie i to my pojechaliśmy dobrze i powygrywaliśmy biegi – wyjaśnił nasz zawodnik.

Miesięczna przerwa od zmagań ligowych była dla Artema czasem odpoczynku, bowiem nie startował w żadnych zawodach, ale Rosjanin nie mógł sobie pozwolić na całkowity rozbrat z treningiem. Cały ten okres ciężko pracował, a efekty było widać we wczorajszym meczu – cały czas trenowałem na crossie, biegałem, na torze odbyłem trzy treningi. Przed meczem troszkę obawiałem się o swoją postawę, myślałem, że będzie ciężko, a wyszło bardzo dobrze. Ale przed zawodami robię wszystko, żeby dobrze pojechać, biegam i staram się jak najlepiej jeździć – odpowiedział Artem.

Oprócz formy fizycznej ważna jest także kondycja psychiczna i dobre nastawienie. O to również zadbał Laguta wyjeżdżając z rodziną na krótkie wczasy – tak, spędziłem tydzień z rodziną w Grecji, co również pomogło mi w utrzymaniu dobrego nastawienia – zakończył Artem Laguta.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST