Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Na konferencji prasowej powiedzieli…

06/30/2013 0:00:00
Redakcja

Po spotkaniu odbyła się konferencja prasowa. Obecni byli na niej przedstawiciele obu zespołów. Oto co powiedzieli bezpośrednio po meczu:

Stefan Anderson (trener Lechmy Startu Gniezno)
Było ciężko. Musimy zbierać punkty żeby utrzymać się w lidze. Staraliśmy się wygrać mecz i wywalczyć punkt bonusowy. Dziś nie udało się wygrać, ale wywalczyliśmy jeden punkt. Dziękuję Matejowi Zagarowi, bo to on zapewnił ten punkt w ostatnim biegu.

Matej Zagar (Lechma Start Gniezno)
Przyjechaliśmy żeby tu wygrać, potrzebujemy punktów w tabeli. To się nie udało. W ostatnim biegu musiałem na dystansie nadrabiać to co straciłem w pierwszym wirażu. Udało się zwyciężyć ten ostatni bieg i przywieźć punkt bonusowy, co mnie bardzo cieszy.

Davey Watt (Lechma Start Gniezno)
Dziś nie było źle. Jest ciężko ponieważ część chłopaków ma dobre mecze, a pozostali słabsze w tym samym czasie. Ciężko wtedy wygrywać spotkania i ligowa tabela dokładnie to odzwierciedla.

Marek Cieślak (trener Unii Tarnów)
Zemściła się nasza postawa na torze w Gnieźnie, gdzie pojechaliśmy słabe zawody. Przegraliśmy 10 punktami. Drużyna z Gniezna już pokazała na innych torach, że osiągała takie wyniki jak dzisiaj. Mieli jeden słabszy mecz, bodajże w Toruniu,  ale ogólnie jechali na dobrym poziomie. Kilku zawodników naprawdę jedzie świetnie. Matej, Davey, Sebastian Ułamek. Dodajmy jeszcze Pedersena, który dziś pojechał słabiej, ale ogólnie spisuje się lepiej. Cóż, gratuluję gościom tego punktu bonusowego, a my jedziemy dalej.

Mateusz Borowicz (Unia Tarnów)
Dostałem nowy sprzęt. Na razie próbuję się z nim spasować i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST