Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Na konferencji prasowej powiedzieli…

07/07/2013 0:00:00
Redakcja


Dariusz Śledź (trener PGE Marmy Rzeszów)
Spotkanie można podsumować w kilku słowach. Trzeba pogratulować gospodarzom. Pojechali znakomite spotkanie, byli od nas dużo lepsi i zasłużenie wygrali.

Grzegorz Walasek (PGE Marma Rzeszów)
Co tu można powiedzieć jak się przegrywa mecz… staraliśmy się, ale niestety nie wyszło. Drużyna z Tarnowa jest za mocna, a przede wszystkim bardzo równo. Przypadek z polewaczką, ale już w pierwszym i drugim biegu kurzyło się strasznie.

Jurica Pavlic (PGE Marma Rzeszów)
Byłem na meczu w poniedziałek z Częstochową, ale oprócz ścieżki, którą jeździli chłopaki nic nie było widać. Dziś były te same ścieżki, ale tor zmieniał się co bieg. W całej karierze nie zmieniałem chyba tylu przełożeń co dzisiaj. Ciężko się było dopasować, a gospodarze byli bardzo szybcy, wygrywali starty, wygrywali biegi. Trudno, musimy walczyć.

Marek Cieślak (trener Unii Tarnów)
Dziś 13 runda i zepsuły się chyba 3 polewaczki łącznie ze strażą pożarną. Była nerwówka, bo tor wymagał częstego polewania, a tu jedna, druga, trzecia, potem jeszcze ta awaria na prostej, gdzie zalało całą prostą i musieliśmy to wszystko ściągać. Nerwów było sporo, ale cieszę się drużyna pojechała bardzo dobry mecz. Wygraliśmy zdecydowanie i optymistycznie patrzę w przyszłość.

Artem Laguta (Unia Tarnów)
Dobrze, że dziś wygraliśmy, ale ciężko było jechać. Przyleciałem z Rosji. Cały dzień leciałem w jedną stronę, później cały dzień w drugą stronę. Dzisiaj zawody, ciężko było, dlatego odpuściłem 15 bieg, ale cieszę się, że wygraliśmy.

Leon Madsen (Unia Tarnów)
Po raz kolejny wykonaliśmy dobrą robotę. Wygląda na to, że w końcu każdy z nas ustabilizował dobrą formę, a to jest niezbędne żeby wygrywać. Ne można wygrywać jeśli jedzie dwóch zawodników w drużynie. Nie mam żadnych kontuzji, czuję się coraz lepiej. Dla mnie bardzo ważne jest, że odjechałem dziś dobre zawody, po tym jak wczoraj nie udało mi się zakwalifikować (do finałów IME dop. red.). Czuję się dobrze, cała drużyna czuje się dobrze. Myślę, że możemy zajść daleko jeśli będziemy kontynuować taką jazdę. Myślę, że będziemy w pierwszej czwórce. Chciałem także podziękować kibicom. Dziś było cudownie. W Tarnowie całe miasto żyje żużlem, mam nadzieję, że zobaczę ich następnym razem.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST