Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Myślę, że wszyscy zawodnicy wrócą na play-off” – A.Laguta

08/09/2014 0:00:00
Redakcja

Artem Laguta podczas meczu z drużyną z Zielonej Góry zaprezentował koncertową jazdę. Tylko raz musiał uznać wyższość rywala zdobywając w sumie aż 17 punktów. Przed meczem jednak nie był takim optymistą – spodziewałem się jednak ciężkiego meczu naszej porażki w rozmiarach 40-50. Zrobiliśmy jednak swoje i udało się zremisować spotkanie – powiedział krótko Artem.

Na pewno jednym z kluczy do tak skutecznej jazdy jest dobry sprzęt. Laguta przygotował nowy silnik i jak się okazały zdał egzamin na szóstkę – po meczu w Gorzowie przygotowałem całkowicie nowy silnik. Takiego jeszcze nie miałem. Pierwszy raz próbowałem na nim jechać w Gdańsku i okazało się, że jechał tam bardzo dobrze. Spróbowałem go także w Tarnowie i okazało się, że tutaj także dobrze się spisuje. Wygrywałem starty, dobrze jechałem na dystansie. Próbowałem jechać też na tym silniku co zawsze, to jednak była duża różnica między nim, a tym nowym – zdradził Rosjanin.

O taki wynik w meczu wyjazdowym będzie bardzo ciężko. Tiomka zdaje sobie z tego sprawę i zadowoli się także nieco mniejszą zdobyczą punktową – chciałbym zrobić około 8-10 punktów, ale jak będzie zobaczymy –uciął nasz zawodnik.

Mimo dużych osłabień naszej drużynie udało się zremisować. Artem liczy jednak, że w Lesznie pojedziemy w najsilniejszym zestawieniu – myślę, że wszyscy zawodnicy wrócą na play-off i będzie dobrze. O Martina jestem spokojny, Krzysiek Buczkowski ma trenować już w tygodniu, a Greg Hancock… Greg jest mocny – przyjedzie – zakończył Artem Laguta.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST