PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Mirosław Cierniak stawia na Janusza Kołodzieja

10/04 0:00:00
Redakcja

Już tylko dwa dni dzielą Nas od finału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Tarnowie. Zwycięstwo Janusza Kołodzieja typuje Mirosław Cierniak.

Według byłego zawodnika Unii Tarnów obecny Kapitan Jaskółek jest faworytem niedzielnych zawodów. – Dla mnie Janusz jest murowanym faworytem do tytułu mistrzowskiego. Przemawia za nim przede wszystkim fakt, że ostatnio jest w rewelacyjnej formie. Poza tym będzie startował na swoim torze, który doskonale zna, dlatego moim zdaniem Janusz zdobędzie swój trzeci tytuł mistrzowski w karierze – powiedział Mirosław Cierniak.

Według opiekuna UKS Jaskółki najgroźniejszymi rywalami Janusza KołodziejaJarosław Hampel, Patryk Dudek i Maciej Janowski, ale być może pojawi się inny zawodnik mogący niespodziewanie wygrać. – Niewykluczone, że jakiś inny zawodnik, niezaliczany do faworytów turnieju, w niedzielę będzie miał „święto konia” i podobnie jak Adam Skórnicki 2008 roku w Lesznie zdobędzie tytuł mistrzowski z kompletem punktów – powiedział.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez