Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Michał Gruchalski zawodnikiem Unii Tarnów!

05/11/2019 13:28:59
Redakcja

We wtorkowe popołudnie kontrakt z Unią Tarnów parafował Michał Gruchalski. Dla wychowanka Włókniarza Częstochowa rok 2020 będzie pierwszym w gronie seniorów. W minionym sezonie w PGE Ekstralidze wykręcił średnią 1,283, a swoją dobrą postawą przyczynił się do wywalczenia przez Lwy brązowego medalu DMP.

Michał Gruchalski urodził się 18 listopada 1998 roku, a przygodę z czarnym sportem rozpoczynał od startów na mini żużlu, czego zwieńczeniem był tytuł Indywidualnego Mistrza Polski w 2014 roku. Rok później w Częstochowie uzyskał żużlowy certyfikat. Na torach PGE Ekstraligi zadebiutował w sezonie 2017, gdzie z powodzeniem rywalizował ze znacznie bardziej doświadczonymi rywalami przez ostatnie trzy lata.

Warunki kontraktów na starty w Nice Pierwszej Lidze Żużlowej w barwach Jaskółek w sezonie 2020 ustalili do tej pory Peter Ljung, Daniel Kaczmarek, Ernest Koza, Artur Mroczka oraz juniorzy Mateusz Cierniak i Dawid Rempała.


grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST