Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“Mi pozostaje jednak jeszcze dużo pracy” – Kacper Gomólski

14/04/2014 0:00:00
Redakcja

W miniony weekend ruszyły rozgrywki Enea Ekstraligi. Grupa Azoty Unia Tarnów w sobotę pokonała w spotkaniu wyjazdowym SPAR Falubaz Zielona Góra 47:43.

Cztery punkty do dorobku drużyny dorzucił Kacper Gomólski, który jednak do końca z indywidualnego wyniku nie może być zadowolony. – Jeden bieg wygrałem. Wiec było okej. Później było już tylko gorzej. Byłem wolny, gubiłem się na torze. Mówiąc krótko tragedia – skomentował swój występ Ginger.

Zawodnik Jaskółek jest zadowolony z wyniku drużyny, równocześnie zdając sobie sprawę, że czeka go jeszcze dużo pracy. – Tak na prawdę była to pierwsza kolejka i mogło się wszystko wydarzyć. Na nasze szczęście wygraliśmy i musimy się z tego cieszyć. Oczywiście, że każdy z nas ciężko pracował na ten wynik. Mi pozostaje jednak jeszcze dużo pracy – powiedział.

Brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów nie miał po spotkaniu zastrzeżeń do przygotowania nawierzchni toru. – Tor był normalny jak zawsze w zielonej gorze delikatnie przyczepne. Mi niestety on jednak pasował – powiedział.

Już jutro Gingera czekają bardzo ważne zawody w Ostrowie Wielkopolskim. Zawodnik Jaskółek będzie walczył o przepustkę do międzynarodowych eliminacji do IMŚJ. – We wtorek mam Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, wiec póki co skupiam się na tych zawodach. Później przyjdzie czas na przygotowywanie do meczu – zakończył Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST