Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Memoriał Pytki oraz Chrupka powraca do Tarnowa!

03/10/2014 0:00:00
Redakcja

W najbliższą niedzielę 5 października Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra swój ostatni ligowy mecz w tym sezonie. Na własnym torze zmierzy się ze SPAR Falubazem Zielona Góra. Stawką spotkania będzie brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Początek meczu o 16:00. To jednak nie koniec żużlowym emocji w Tarnowie w tym sezonie. W czwartek 9 października rozegrany zostanie w Mościcach Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. W zawodach wystąpią zawodnicy z Tarnowa, Leszna, Torunia, Częstochowy, Zielonej Góry, Gniezna i Rybnika.

Po zakończeniu Finału MMPPK odbędą się trzy biegi dodatkowe memoriałowe (dwa półfinały oraz finał). Udział w nich wezmą zawodnicy którzy dla swoich drużyn zdobyli najwyższą sumę punktów. Do finału awansuje po dwóch najlepszych zawodników z każdego półfinału. Organizator zastrzega sobie udział w każdym półfinale po jednym swoim zawodniku przy czym zawodnik, który zdobył najwyższą sumę punktów wystartuje w pierwszym półfinale. W drugim półfinale wystartuje zawodnik wskazany przez kierownika drużyny.

Losowanie drużyn i pól startowych w biegach półfinałowych odbędzie się w parku maszyn w obecności kierownika zawodów tuż po zakończeniu MMPPK. Losowanie pól startowych w finale odbędzie się w parku maszyn w obecności kierownika zawodów zaraz po zakończonym drugim biegu półfinałowym.

Trzech pierwszych zawodników w biegu finałowym otrzyma pamiątkowe puchary. Ceremonia wręczenia pucharów odbędzie się bezpośrednio po zakończonej ceremonii dekoracji MMPPK (po wręczeniu medali, pucharów, itp. ) oraz odegraniu hymnu narodowego.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST