Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Maxton Design sponsorem Jaskółek!

01/07/2020 10:47:17
Redakcja

Miło jest nam poinformować, że firma Maxton Design została nowym sponsorem Unii Tarnów. – W ostatnim czasie nawiązałem kontakt z Panem Piotrem Kardasiem – właścicielem Firmy Maxton Design i dość szybko udało mi się pozyskać nowego sponsora dla najmłodszych tym razem Jaskółek. Firma Maxton Design ufundowała nowy silnik 250 ccm dla naszej młodzieży. Fakt ten cieszy szczególnie, zważywszy na trudne, ekonomicznie i nie tylko czasy – krótko poinformował prezes Zarządu klubu.

Firma Maxton Design jest polską marką i współpracuje z dealerami samochodowymi z całego świata. Głównym celem firmy jest dostarczenie klientowi produktu, który doda pojazdowi charakteru i poprawi jego wygląd bez wymiany oryginalnych elementów.

Firma tworzy produkty o pionierskich wzorach, mające na celu zwiększenie atrakcyjności każdego samochodu! Maxton Design posiada własny dział projektowy, a także całą automatykę potrzebną do procesu produkcyjnego.


grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST