Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Mateusz Cierniak startował w Lublinie w ZKJ

09/18/2019 21:16:23
Marcin Michoń

We wtorek i środę na torze w Lublinie odbyły się Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. We wtorkowych zawodach triumfował Igor Kopeć Sobczyński, a w środę Wiktor Lampart.

W pierwszych zawodach jedenaste miejsce zajął Mateusz Cierniak, który na swoim koncie zapisał sześć oczek. Pomimo słabego początku w środowych zawodach, dzięki dwóm zwycięstwom w końcówce zawodów junior Unii Tarnów wywalczył osiem punktów, co dało mu ostatecznie siódme miejsce.

Wyniki zawodów wtorkowych:
1. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) (3,2,3,1,3) 12
2. Wiktor Trofimow (Speed Car Motor Lublin) (2,3,3,3,1) 12
3. Marcin Turowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) (1,3,3,3,2) 12
4. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) (3,3,1,0,3) 10
5. Jakub Miśkowiak (Bocar Włókniarz Częstochowa) (1,2,2,2,3) 10
6. Szymon Szlauderbach (Unia Leszno) (3,1,1,2,2) 9
7. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) (2,1,2,2,2) 9
8. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia) (2,1,2,3,0) 8
9. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (3,w,1,0,3) 7
10. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) (1,3,0,2,1) 7
11. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) (2,2,0,1,1) 6
12. Mateusz Tonder (Falubaz Junior Zielona Góra) (1,0,2,1,2) 6
13. Mateusz Świdnicki (Bocar Włókniarz Częstochowa) (0,1,0,3,0) 4
14. Bartłomiej Kowalski (Bocar Włókniarz Częstochowa) (w,0,3,0,1) 4
15. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin) (0,2,1,1,0) 4

Bieg po biegu:
1. Bartkowiak, Tudzież, Miśkowiak, Świdnicki
2. Kopeć-Sobczyński, Trofimow, Turowski, Kowalski (w)
3. Szlauderbach, Nowacki, Tonder, Kuromonow
4. Żupiński, Cierniak, Curzytek
5. Bartkowiak, Kopeć-Sobczyński, Szlauderbach, Żupiński (w)
6. Curzytek, Miśkowiak, Nowacki, Kowalski
7. Trofimow, Cierniak, Tudzież, Tonder
8. Turowski, Kuromonow, Świdnicki
9. Kowalski, Tonder, Bartkowiak
10. Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Kuromonow, Cierniak
11. Turowski, Tudzież, Szlauderbach, Curzytek
12. Trofimow, Nowacki, Żupiński, Świdnicki
13. Trofimow, Curzytek, Kuromonow, Bartkowiak
14. Turowski, Miśkowiak, Tonder, Żupiński
15. Nowacki, Tudzież, Kopeć-Sobczyński
16. Świdnicki, Szlauderbach, Cierniak, Kowalski
17. Bartkowiak, Turowski, Cierniak, Nowacki
18. Miśkowiak, Szlauderbach, Trofimow
19. Żupiński, Tudzież, Kowalski, Kuromonow
20. Kopeć-Sobczyński, Tonder, Curzytek, Świdnicki

Wyniki zawodów środowych:
1. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) (2,3,3,3,2) 13
2. Mateusz Świdnicki (forBET Włókniarz Częstochowa) (3,3,2,2,3) 13
3. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (3,2,1,3,3) 12
4. Marcin Turowski (GKM Grudziądz) (3,2,3,2,2) 12
5. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) (3,3,D,1,3) 10
6. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) (1,1,3,3,0) 8
7. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) (1,1,0,3,3) 8
8. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) (1,2,2,1,2) 8
9. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) (2,1,2,2,1) 8
10. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) (0,2,3,0,2) 7
11. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) (2,3,2,0,D) 7
12. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) (0,0,1,2,1) 4
13. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) (2,1,1,0,0) 4
14. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) (1,0,1,1,0) 3
15. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów) (0,0,0,1,1) 2
16. Kacper Łobodziński (MRGARDEN GKM Grudziądz) (0,0,0,0,1) 1
17. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin) – nie startował

Bieg po biegu:
1. Żupiński, Curzytek, Cierniak, Łobodziński
2. Szlauderbach, Wojdyło, Tonder, Nowacki
3. Turowski, Lampart, Kopeć-Sobczyński, Kowalski
4. Świdnicki, Miśkowiak, Bartkowiak, Tudzież
5. Świdnicki, Turowski, Wojdyło, Łobodziński
6. Lampart, Tonder, Cierniak, Tudzież
7. Miśkowiak, Kowalski, Curzytek, Nowacki
8. Szlauderbach, Żupiński, Kopeć-Sobczyński, Bartkowiak
9. Kowalski, Tonder, Bartkowiak, Łobodziński
10. Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Wojdyło, Cierniak
11. Turowski, Curzytek, Tudzież, Szlauderbach (D)
12. Lampart, Świdnicki, Żupiński, Nowacki
13. Kopeć-Sobczyński, Tudzież, Nowacki, Łobodziński
14. Cierniak, Świdnicki, Szlauderbach, Kowalski
15. Lampart, Curzytek, Bartkowiak, Wojdyło
16. Żupiński, Turowski, Tonder, Miśkowiak
17. Szlauderbach, Lampart, Łobodziński, Miśkowiak (D)
18. Cierniak, Turowski, Nowacki, Bartkowiak
19. Świdnicki, Tonder, Curzytek, Kopeć-Sobczyński
20. Żupiński, Kowalski, Tudzież, Wojdyło


grupa-azotyGrupa Azoty – Główny Partner Unii Tarnów to największy koncern chemiczny w Polsce. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniMATBUDKARMOTCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST