Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Mateusz Cierniak: „Chciałbym, żeby kibice przyszli w jak największym gronie”

26/03/2019 10:42:41
Redakcja

Mateusz Cierniak podobnie jak Wiktor Kułakow, przedsezonowe treningi poświęca na rozjeżdżenie przed ligą oraz szukanie optymalnych ustawień – Generalnie cały czas testujemy, szukamy nowych rozwiązań. Jesteśmy coraz bliżej tego punktu, do którego dążymy. Tego, który chcielibyśmy osiągnąć na mecze ligowe. Trenujemy zarówno pod kątem rozjeżdżenia jak i ustawień. Skupiamy się na tym, żeby ta jazda mnie nie męczyła, żebym mógł się nią cieszyć. Przy okazji tak jak wspomniałem testujemy różne ustawienia – rozpoczął Mateusz.

W piątek przydarzył się niegroźny upadek. Zawodnik potwierdza, że nic poważnego się nie stało – Ten upadek w piątek to w zasadzie drobny uślizg. Nic wielkiego poza kilkoma obtarciami się nie stało – wyjaśnił.

Podczas treningu punktowanego z krośnieńskimi Wilkami, „Mati” pojawił się na torze trzy razy. Chciał zachować siły na czekający go kolejnego dnia mecz Północ – PołudnieSobotni trening punktowany to był kolejny dzień jazdy z rzędu. W niedzielę wybieram się do Łodzi na mecz Północ-Południe (wywiad nagrywany w sobotę – dop.red.). Żeby nie zmęczyć materiału i żeby mieć wystarczająco sił na niedzielę to sobotni trening punktowany zakończyłem po trzech biegach. Na torze w Łodzi miałem okazję startować już w 2018 roku. Poszło mi wtedy całkiem dobrze. Teraz wybieram się tam bez zbędnego napinania. Myślę, że będzie to dobre przetarcie przed ligą – dodał Cierniak.

Nasz młodzieżowiec liczy na dobry wynik w niedzielę i obecność jak największej liczby fanów – Liczę, że w pierwszej kolejce pójdzie mi dobrze. Mam nadzieję, że uda się odjechać jeszcze kilka treningów. Chciałbym, żeby kibice na ten pierwszy mecz przyszli w jak największym gronie – zakończył Mateusz Cierniak.

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST