Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Martin Vaculik: “Ja też mogłem zdobyć więcej punktów”

16/09/2015 18:11:22
Redakcja

W niedzielnym meczu jednym z mocniejszych punktów drużyny Unii Tarnów był Martin Vaculik. Słowak jednak także w swojej jeździe doszukał się kilku błędów – niestety nie udało się odrobić strat z pierwszego meczu. Ta strata z meczu wyjazdowego była zbyt duża. Ja mogę powiedzieć za siebie, że zrobiłem parę błędów w tych biegach, w których byłem trzeci. Tak więc ja też mogłem zdobyć więcej punktów. Na końcu wychodzi, że punkt do punktu daje wynik. Każdy z zawodników wie, że nawet jak się zrobi minimalny błąd to za to trzeba zapłacić. My zapłaciliśmy tym, że przegraliśmy ten dwumecz – wyjaśnił Martin.

Nasz zawodnik dostrzega klasę rywala, ale jednocześnie jak zawsze dziękuje wszystkim, dzięki którym dane było naszej drużynie powalczyć o ten finał – trzeba pogratulować drużynie z Wrocławia, bo pokazała, że jest bardzo mocna. Chciałbym jednak podziękować kibicom, klubowi i sponsorom. Wszystkim, którzy nas wspierają i wierzą w nas. Zrobimy wszystko, żeby wywalczyć ten brązowy medal – obiecał Vaculik.

Według Martina nie jest istotne z walczy się o medal, bo na każdego rywala trzeba się solidnie przygotować – nie jest istotne z kim jedzie się o medal. W każdym wypadku trzeba się skupić, żeby było dobrze – odparł krótko.

Podobne zdanie ma Słowak jeśli chodzi o to gdzie rozgrywa się pierwsze spotkanie – ciężkie pytanie. Może jednak lepiej byłoby zacząć u siebie, ale tak naprawdę to również nie jest ważne. Trzeba wszędzie jechać skutecznie – wyjaśnił.

Martin Vaculik potwierdza, że nawierzchnia w Częstochowie nie była typową nawierzchnią dla tamtego toru – to z pewnością nie była nawierzchnia typowo częstochowska. Powiedziałbym, że była dziwna. Ale co zrobić… Wrocławianie zrobili sobie taką nawierzchnię, na której oni się dobrze czują i wygrali zasłużenie –powiedział.

Pierwsza odsłona meczu w Częstochowie została odwołana z powodu opadów deszczu. Nasz zawodnik nie chce już wracać do tamtej sytuacji i przyznaje, że tor robił się coraz trudniejszy – nie ma już co do tego wracać. Mecz został przerwany. Tor po opadach był ciężki i robił się niebezpieczny. Fajnie, że pojechaliśmy później w sprzyjających warunkach. Szkoda tylko, że nie udało się wywalczyć więcej punktów –zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST