Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Martin po meczu w Rzeszowie

06/05/2013 0:00:00
Redakcja

Po zwycięstwie w derbach południa kibice tarnowscy jak i sami zawodnicy liczą, że Unia Tarnów zacznie piąć się powoli w ligowej tabeli. Jednym z ojców zwycięstwa na torze Żurawi był Martin Vaculik.

Słowak w końcu zaprezentował formę zbliżoną do tej z ubiegłego sezonu, a jego zdobycz punktowa wyraźnie pomogła Unii w odniesieniu zwycięstwa. – Cieszę się bardzo, bo udało mi się wygrać nawet bieg, a w pozostałych nie przyjeżdżałem pół okrążenia z tyłu jak to miałem ostatnio w zwyczaju. Dobrze, że znowu widzę kontakt z innymi zawodnikami – oznajmił bardzo krytycznie w stosunku do siebie.

Ostatnie dni Martin spędził w Szwecji ze swoim tunerem pracując nad sprzętem. – Dużo rozmawialiśmy co trzeba poprawić by było znacznie lepiej. On to próbował wdrażać. W Goeteborgu na sobotniej GP nie miałem tego sprzętu, na który czekam dlatego tamten start to też był swego rodzaju test, który nie wyszedł – wyjaśnił.

Słowak zdradził przyczynę sukcesu w Rzeszowie. – Przywiozłem do Rzeszowa świeżo po serwisie tę jednostkę napędową, która zdała egzamin podczas naszej inauguracji przeciwko Unii Leszno. Wywalczyłem na niej sporo punktów więc jest szybka i trzeba ją oszczędzać na ligę. Jednak po tylu zerach z rzędu muszę się z powrotem przestawić na wygrywanie i bycie w kontakcie. Podróżowanie trzydzieści metrów z tyłu zostawiło ślad. Parę meczów i będzie wszystko w porządku – powiedział.

W kolejnej rundzie Jaskółki wybierają się do Gniezna na mecz z tamtejszym Startem. – Jeździłem tam i uważam, że to dobry tor. Trzeba od początku spasować motocykle, zacząć agresywnie z animuszem i powalczyć o dobry rezultat – zapowiedział.

Nie tylko kibice, ale także Martin oczekuje na powrót do drużyny Leona Madsena i ma nadzieję, że nastąpi to już w najbliższej kolejce. – Leon miał poważny wstrząs mózgu i wszyscy życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia oraz do naszego zespołu. Miejmy nadzieję, że stanie się to już w Gnieźnie – zakończył.

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST