Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Mamy fajnych gości w drużynie” – Krzysztof Buczkowski

05/08/2014 0:00:00
Redakcja

Krzysztof Buczkowski nie będzie najlepiej wspominał niedzielnego spotkania z Unibaxem Toruń. Zdobył on tylko 2 punkty, zaliczył groźny upadek i uszkodził najlepszy motocykl. Jednak mimo wszystko jest szczęśliwy, bo drużyna wygrała ważne spotkanie – bardzo się cieszymy. Było ciężko, dużo nerwowości, dużo powtórzonych startów, mój upadek w pierwszym wyścigu i stracony motocykl. Cieszymy się z tej wygranej bo przybliża ona już nas tak na 100% do play-offów – przyznał po meczu Krzysiek.

Z wysokości trybun upadek wyglądał bardzo groźnie. Na szczęście naszemu zawodnikowi nic się nie stało – generalnie jest w porządku. Jestem trochę poobijany. Szkoda tego motocykla, który moim zdaniem bardzo dobrze spasowany, lepiej od tego drugiego na którym musiałem sobie radzić. Ten pierwszy był jednak nie do użycia – uspokoił kibiców Buczek.

Buczkowski przyznaje, że to nie był jego dzień, ale cieszy się, że w drużynie są tak dobrzy zawodnicy, którzy nawzajem się uzupełniają – dzisiaj tylko dwa punkty, na tyle mnie było stać, nie był to mój dzień. Całe szczęście, że drużyna dobrze pojechała. Greg świetne zawody, Artem także, Janusz Kołodziej. Cieszymy się, że mamy takich fajnych gości w drużynie i że oni dobrze jadą – odpowiedział Krzysztof.

Mimo treningu dzień wcześniej Jaskółki nie był aż tak szybkie jak zawsze. Odpowiednich ustawień długo szukał także Martin Vaculik. Według Krzysztofa nie była to jednak wina toru, a upalnej pogody – nie, ten tor nie różnił się tak bardzo od tego na treningu. Wiadomo, że nigdy nie da się go przygotować identycznie. Dzisiaj pogoda bardzo dała nam się we znaki. Było bardzo gorąco i te motocykle też trochę wariowały. Na szczęście udało nam się, w drugiej fazie zawodów odjechaliśmy Toruniowi i zwyciężyliśmy w dodatku z bonusem. O to właśnie chodziło – powiedział zadowolony Buczkowski.

Podczas miesięcznej przerwy w lidze polskiej Buczek nie mógł narzekać na brak startów. Sporo jeździł w Anglii i jak mówi jest z tego faktu zadowolony – wyniki nie są dla mnie rewelacyjne. Tam też zaliczam trochę za dużo upadków, ale myślę, że i tak jest to korzystne. Cały czas jeżdżę i w tym okresie „martwym” w Polsce miałem kontakt z motocyklem. W Polsce też było trochę odwołanych zawodów, trzeba wejść od nowa w ten rytm i myślę, że to nastąpi już w Gorzowie – zakończył nasz zawodnik.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST