Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Magic spokojny o klimat w Togliatti

07/08/2013 0:00:00
Redakcja

W najbliższą sobotę w rosyjskim Togliatti odbędzie się drugi finał SEC. W zawodach ujrzymy stałego uczestnika tegorocznego cyklu, zawodnika Unii TarnówMacieja Janowskiego.

Zawodnik Jaskółek, jak sam przyznaje, jest bardzo urzeczony obiektem w Togliatti. – W zeszłym roku, gdy startowałem w Togliatti ten obiekt mnie urzekł. Był komplet kibiców i niesamowita atmosfera, którą dobrze do dziś pamiętam – przypomina. – Organizacyjnie to duże przedsięwzięcie, ale Speedway European Championships naprawdę dążą do perfekcji i świetnie im to wychodzi. w zeszłym roku nie zabrałem tam najlepszego sprzętu, a w tym wszystko jest tak dograne, że lecę z tym co mam w warsztacie najszybsze – wyznał.

Zawodnik jest przekonany, że na stadionie w Togliatti będzie panowała świetna atmosfera.–  Jestem spokojny o klimat, emocje i otoczkę, a także o walkę na torze. Śmiem twierdzić, że pod względem kibicowskim może to być najbardziej elektryzujący finał SEC. Jestem gotowy na rywalizację, jak widać moja dyspozycja skoczyła w górę i będzie tak dalej. Teraz świętuję urodziny i mam chwilę wolnego. Do Rosji wylatuję z Warszawy do Moskwy. Następnie lecę do Samary i wreszcie Togliatti – powiedział Maciej Janowski.

Wierzymy, że sobotnie zawody będą wydarzeniem historycznym – twierdzi z kolei Karol Lejman z firmy One Sport organizującej cykl SEC 2013. – Nie mamy wątpliwości co do tego, że rosyjscy kibice zasługują na żużel na najwyższym poziomie i to ma właśnie zostać zagwarantowane poprzez 2. finał SEC w Togliatti. U naszych sąsiadów nie brakuje wspaniałych zawodników, a przecież jeden z nich może sięgnąć po tytuł mistrzowski. To będzie wielki dzień – dodał na koniec Lejman.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST