Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Magic po spotkaniu w Zielonej Górze

28/05/2013 0:00:00
Redakcja

W niedzielnym meczu drużyna Unii Tarnów poniosła porażkę w meczu wyjazdowym z ekipą Stelmetu Falubazu Zielona Góra. W spotkaniu dobrze zaprezentował się Maciej Janowski, który zdobył jedenaście punktów.

W piątym swoim starcie Magic zanotował defekt. – Dokładnie, w przedostatnim biegu już na starcie wybuchł silnik i dalej nic nie mogłem zrobić. No trudno, tak bywa. Na ostatni bieg wziąłem drugi motocykl, który tak naprawdę nie był spasowany, a był to wyścig z najlepszymi zawodnikami, więc ciężko było się podłączyć. Szkoda, że przegraliśmy, ostatnie trzy biegi dały nam w kość. Myślałem, że trochę lepiej będzie to wyglądać – skomentował.

W ekipie tarnowskiej dobrze zaprezentowali się Artem Łaguta i Maciej Janowski. Reszta zespołu pojechała słabiej. – Cały czas ktoś w naszej drużynie ma problemy. Na początku ja je miałem, potem je rozwiązałem, teraz Martin (Vaculik – dop.red.) też się boryka cały czas z problemami. Teraz będzie chwila czasu, aby potrenować. Ja mam sporo zawodów w Anglii, więc mam nadzieję, że będzie ok – dodał.

W niedzielę na torze w Mościcach odbędzie się mecz rewanżowy, który zainauguruje rundę rewanżową. – Osiemnaście punktów to bardzo duża zaliczka. Jeżeli popatrzy się w program, że mamy jechać z Falubazem, to jest to bardzo dużo. To jest jednak sport i wszystko może się zdarzyć – zakończył zawodnik Unii Tarnów.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST