Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

M. Vaculik: „Mecze na styku są bardzo emocjonujące”

17/08/2015 10:42:12
Redakcja

Cel na mecz z PGE Stalą Rzeszów został osiągnięty. 3 punkty zostały w Tarnowie. Bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy jest Martin Vaculiktaki był cel żeby zdobyć ten punkt bonusowy. Zrobiliśmy to i bardzo się cieszymy. Jesteśmy w play-offach – przyznał Martin.

Przez długi czas wydawało się, że meczu nie uda się rozegrać ze względu na spore opady deszczu – tor był bardzo dobrze przygotowany już przed deszczem. Potem sporo popadało, ale i tak udało się utrzymać go w bardzo dobrym stanie – powiedział Vaculik.

Drużyna rywali była dziś osłabiona brakiem Petera Kildemanda. W tej sytuacji ciężar zdobywania punktów spadł przede wszystkim na Grega HacockaGreg to w zasadzie dziś fruwał po tym torze. Nie byłem od niego szybszy. Gdybym był szybszy to bym wygrał. Ale z Gregiem bardzo fajnie się ściga i lubię te biegi. Krystian Rempała też pojechał bardzo fajne zawody. Także oni w pewnym sensie zastąpili Petera Kildemanda. Mecz był na styku i myślę, że to się kibicom podoba. To jest fajne, bo jak jest np. 60-30 to jest trochę nuda, ale takie mecze na styku są bardzo emocjonujące – wyjaśnił Słowak.

Faza play-off dla Jaskółek została dziś przypieczętowana. Przed sezonem jednak niewielu ekspertów stawiało naszą drużynę w tym miejscu – co sezon mało kto nam wierzy i chyba ludzie muszą się przyzwyczaić, żeby nam wierzyć – odparł krótko Martin.

Unia Tarnów nieprzerwanie od 4 sezonów melduje się w strefie medalowej. Jest to obecnie jedyna taka drużyna w Polsce – po tym widać jacy jesteśmy mocni. To jest też zasługa naszego głównego partnera Grupy Azoty oraz wszystkich innych, a także klubu. Wszyscy robią bardzo dobrą robotę i widać tego efekty – przyznał nasz zawodnik.

Przed naszą drużyną ostatni mecz rundy zasadniczej w Toruniu. Martin jedzie tam ze spokojnym nastawieniem – zrobimy wszystko, żeby w Toruniu pojechać jak najlepiej i bawić się żużlem – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST