Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Lubię ścigać się z mocnymi rywalami” – Martin Vaculik

26/05/2014 0:00:00
Redakcja

Martin Vaculik kontynuuje swoją dobą passę na żużlowych torach. Podczas meczu z KantorOnline Włókniarzem Częstochowa okazał się niepokonany zdobywając 12 punktów. Mimo znacznego osłabienia rywali Martin cały czas był skoncentrowany – bardzo się cieszę że wygraliśmy to spotkanie. Do takich spotkań nie wolno lekko podchodzić, bo ci zawodnicy którzy przyjeżdżają, nie mają nic do stracenia i mogą jechać na 100%. My jednak pokazaliśmy, że jesteśmy bardzo dobrze spasowani na tym torze i pojechaliśmy dobre spotkanie – wyjaśnił Martin.

Znaczne osłabienie rywali spowodowało, że ten mecz był dużo łatwiejszy dla tarnowskich zawodników. Vaculik jednak nie do końca jest zadowolony z takiego obrotu sprawy – ja osobiście lubię ścigać się z mocnymi rywalami – uciął krótko nasz zawodnik.

Słowak prezentuje swoją wysoką formę nie tylko w Polsce, ale także w Szwecji, gdzie jest liderem swojego zespołu. Zapytaliśmy go, czy jest to bardziej efekt dobrego przygotowania w zimie czy szybkiego sprzętu – jedno z drugim. Ja jestem dobrze przygotowany, dobry jest też sprzęt. Ogólnie to dużo czynników składa się na to, że jest tak dobrze – wyjaśnił Martin.

W sobotę na torze w Żarnowicy świetne zawody zaliczył Janusz Kołodziej. Martin przyznaje jednak, że Koldi nie potrzebował zbyt wielu jego rad – Janusz sam dobrze widzi jaki jest tor i on wie najlepiej co mu pasuje. Ja tylko mniej więcej powiedziałem mu jaki jest tamtejszy tor, a on sobie już sam to odpowiednio dopasował – zakończył Martin Vaculik.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST