PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Listy startowe ćwierćfinałów IMP

04/23 17:34:17
Marcin Michoń

W czwartek 30 kwietnia rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dzisiaj poznaliśmy listy startowe na zawody w Krośnie, Gdańsku, Rawiczu i Pile.

Zawodnicy Unii Tarnów pojadą na torach w Krośnie, gdzie wystartują Janusz Kołodziej i Ernest Koza oraz Gdańsku – Artur Mroczka.

Krosno:
1. Marcin Rempała (KSM Krosno)
2. Grzegorz Walasek (SPAR Falubaz Zielona Góra)
3. Tomasz Rempała(KSM Krosno)
4. Tomasz Chrzanowski(KSM Krosno)
5. Paweł Miesiąc (Speedway Wanda Instal Kraków)
6. Maciej Kuciapa (Speedway Wanda Instal Kraków)
7. Bartosz Zmarzlik (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
8. Rafał Trojanowski (Speedway Wanda Instal Kraków)
9. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów)
10. Rafał Szombierski (ŻKS ROW Rybnik)
11. Dawid Lampart (PGE Stal Rzeszów)
12. Mateusz Borowicz (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
13. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
14. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
15. Ernest Koza (Unia Tarnów)
16. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź)

R1. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów)
R2. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów)

Ośmiu zawodników uzyska awans do półfinału w Krakowie.

Gdańsk:
1. Kamil Brzozowski (Wybrzeże Gdańsk)
2. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra)
3. Marcel Szymko (Wybrzeże Gdańsk)
4. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra)
5. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
6. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
7. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz)
8. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
9. Oskar Fajfer (KS Toruń)
10. Michał Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
11. Adrian Miedziński (KS Toruń)
12. Rune Holta (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
13. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
14. Mirosław Jabłoński (PGE Stal Rzeszów)
15. Patryk Malitowski (KMŻ Motor Lublin)
16. Karol Baran (PGE Stal Rzeszów)

R1. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
R2. Cyprian Szymko (Wybrzeże Gdańsk)

Ośmiu zawodników uzyska awans do półfinału w Ostrowie.

Rawicz:
1. Michał Łopaczewski (Kolejarz Intermarche Rawicz)
2. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
3. Ronnie Jamroży (KMŻ Motor Lublin)
4. Adrian Gomólski (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
5. Damian Baliński (ŻKS ROW Rybnik)
6. Robert Miśkowiak (Polonia Bydgoszcz)
7. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik)
8. Mariusz Puszakowski (Orzeł Łódź)
9. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz)
10. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra)
11. Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz)
12. Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków)
13. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
14. Norbert Kościuch (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
15. Mateusz Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
16. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno)

R1. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz)
R2. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław)

Ośmiu zawodników uzyska awans do półfinału w Ostrowie.

Piła:
1. Patryk Dolny (Polonia Piła)
2. Kacper Gomólski (KS Toruń)
3. Maciej Fajfer (Polonia Piła)
4. Paweł Przedpełski (KS Toruń)
5. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno)
6. Kamil Adamczewski (Orzeł Łódź)
7. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
8. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra)
9. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz)
10. Tomasz Gapiński (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
11. Piotr Świderski (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
12. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz)
13. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław)
14. Zbigniew Suchecki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
15. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik)
16. Marcin Nowak (GKM Grudziądz)

R1. Hubert Łęgowik (GKM Grudziądz)
R2. Adam Strzelec (SPAR Falubaz Zielona Góra)

Ośmiu zawodników uzyska awans do półfinału w Krakowie.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez