Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

List otwarty Zarządu Unii Tarnów ŻSSA

05/29/2014 0:00:00
Redakcja

Szanowni Państwo,

Unia Tarnów ŻSSA wyraża swoją dezaoprobatę w stosunku do działań jakich dopuścił się klub CKM Włókniarz S.A podczas meczu V rundy DMP. Awizowanie na mecz, na który czekali od wielu tygodni kibice jednej i drugiej drużyny składu który miałby zapewne problem z uzyskaniem dobrego wyniku w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej, to nie tylko jawna kpina z fanów czarnego sporu, ale również potężny cios wizerunkowy dla samej Enea Ekstraligi, jej sponsorów i sponsorów naszych drużyn, dzięki którym ta dyscyplina w naszym kraju jeszcze funkcjonuje.

Brak transmisji telewizyjnej to bardzo znaczące straty wizerunkowe dla naszych sponsorów, dla których właśnie ekspozycja w telewizji stanowi największą wartość. Niezwykle ważnym czynnikiem jest również dramatyczny (ponad 50%) spadek frenkwencji podczas niedzielnego spotkania, co bardzo mocno przekłada się na finanse Klubu. Nalezy zauwazyć, że od wielu lat mecze tarnowsko-częstochowskie cieszyły się bardzo dużą oglądalnością i popularnością.

Problem z którym zetknął się częstochowski klub pokazuje jak niedoskonała jest nasza dyscyplina. Pragniemy zwrócić w ten sposób uwagę na problem, nad którym bardzo mocno trzeba się pochylić i rozpocząć rzeczową dyskusję, a także podjąć konkretne działania, aby podobne sytuacje nie miałby więcej miejsca w Enea Ekstralidze.

Z poważaniem
Łukasz Sady

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST