Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kup bilet na TAURON SEC na stadionie

09/11/2018 13:01:15
Redakcja

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Śląskim odbędą się zmagania w ramach finałowej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2018. Oprócz sprzedaży internetowej, od dziś bilety na to wydarzenie można nabywać stacjonarnie w Chorzowie.

Finałowa runda zmagań o tytuł najlepszego żużlowca w Europie odbędzie się na zmodernizowanym Stadionie Śląskim w Chorzowie. Przed sobotnimi zawodami, na prowadzeniu znajduje się Leon Madsen. Duńczyk to zwycięzca poprzedniej rundy w Daugavpils, podczas której wyprzedził w klasyfikacji przejściowej cyklu Jarosława Hampela. Tuż za wspomnianą dwójką znajduje się Robert Lambert.

Z okazji zbliżających się zawodów, organizatorzy cyklu zadecydowali o rozpoczęciu stacjonarnej sprzedaży biletów na Stadionie Śląskim. Od dziś, wejściówki można nabywać w budynku znajdującym się tuż obok kasy numer 4. Bilety można nabywać od godziny 12:00 do 18:00. W dzień zawodów, pierwsza z kas biletowych zostanie otworzona już o godzinie 10:00.

Dodajmy, iż prowadzona jest także sprzedaż internetowa. Bilety na Wielki Finał TAURON Speedway Euro Championship można nabywać na stronach eBilet.pl oraz zuzelnaslaskim.pl.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST