Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kto zostanie Mistrzem? Zapowiedź IMP

02/10/2013 0:00:00
Redakcja

Już w najbliższą niedzielę, 6 października o godzinie 18.30 na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu, który wyłoni najlepszego żużlowca nad Wisłą. Będzie to także oficjalne zakończenie sezonu żużlowego.

Udział w tych prestiżowych zawodach wezmą bez wątpienia najlepsi zawodnicy w naszym kraju. Wśród nich zobaczymy m.in. Tomasza Jędrzejaka, Mistrza Polski z ubiegłego roku, Jarosława Hampela i Krzysztofa Kasprzaka, uczestników cyklu Grand Prix, a także wielu zawodników doskonale nam znanych z występów w Enea Ekstralidze oraz ligach zagranicznych.

W finale wystąpi również dwóch zawodników reprezentujących barwy Unii Tarnów – Janusz Kołodziej i Maciej Janowski. Ten pierwszy w 2005 roku w Tarnowie sięgnął po złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tarnowscy Kibice liczą na to, że i w tym roku popularny Koldi stanie na podium. Niestety w tym w finale nie zobaczymy Tomasza Golloba, który ze względu na kontuzję przebywa w szpitalu. Zastąpi go Damian Baliński.

Kibice na pewno nie będą mogli narzekać na brak emocji. Każdego roku finał tej prestiżowej imprezy gromadzi licznych Fanów na stadionie oraz przed telewizorami. Miejmy nadzieję, że będzie tak i w tym razem.

Zatem można się zastanawiać czy Tomasz Jędrzejak zdoła obronić tytuł zdobyty w ubiegłym roku? Czy Janusz Kołodziej spełni oczekiwania tarnowskiej publiczności i powtórzy swój sukces sprzed ośmiu lat? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy już w niedzielę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców na to niezwykłe widowisko! Bramy stadionu przy ul. Zbylitowskiej 3 zostaną otwarte już o godzinie 15.00. Na Kibiców czekają liczne atrakcje. Nie zapomnijcie kupić programu żużlowego – znajdują się w nim kupony upoważniające do wzięcia udziału w konkursach, w których do wygrania jest oryginalny rower, skuter Junak oraz skórzana kurtka motorowa.

Poniżej prezentujemy listę startową zawodników.

Lista startowa: 
1. Sebastian Ułamek
2. Artur Mroczka
3. Krzysztof Jabłoński
4. Rafał Okoniewski
5. Grzegorz Walasek
6. Krystian Pieszczek
7. Piotr Protasiewicz
8. Maciej Janowski
9. Damian Baliński
10. Marcin Rempała
11. Tomasz Jędrzejak
12. Krzysztof Kasprzak
13. Jarosław Hampel
14. Janusz Kołodziej
15. Bartosz Zmarzlik
16. Patryk Dudek
R1. Piotr Pawlicki
R2. Karol Baran

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST