Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Koza i Cierniak w wirtualnym świecie NICE HOME

08/05/2019 15:43:47
Redakcja

Już w najbliższy weekend w sklepie Leroy Merlin przy ulicy Błonie 4 w Tarnowie sponsor tytularny rozgrywek Nice 1. Ligi żużlowej, firma Nice, zorganizuje wydarzenie promocyjne z okazji wprowadzenia na rynek polski nowej marki siłowników z rodziny Nice Home. Każdy z odwiedzających sklep będzie miał okazję wziąć udział w grze komputerowej 3D, w której jego zadaniem będzie montaż siłownika Filo w wirtualnym świecie.

W piątek (10.05.2019 r.) o godzinie 18:00 przed takim zadaniem stanie również dwóch zawodników Unii Tarnów. Ernest Koza i Mateusz Cierniak założą gogle wirtualnej rzeczywistości, wezmą do rąk dwa kontrolery i będą musieli w wirtualnym świecie zautomatyzować bramę przesuwną. Wygra ten, który zrobi to dokładniej i w krótszym czasie. Wcześniej zawodnicy odpowiedzą na pytania kibiców oraz podzielą się przemyśleniami na temat początku sezonu. Dla wszystkich fanów czarnego sportu nie zabraknie oczywiście okazji do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia czy wzięcia autografu. Każdy zainteresowany będzie mógł również skorzystać z możliwości zagrania w grę komputerową przygotowaną przez Nice.

Na stoisku promocyjnym Nice Polska w sklepie Leroy Merlin w Tarnowie promowana będzie nowa linia siłowników z rodziny NiceHome. Dla wszystkich kibiców, którzy w najbliższą sobotę w tym sklepie dokonają zakupu jednego z zestawów automatyki, przygotowano specjalną niespodziankę. Szczęśliwi nabywcy nowych siłowników otrzymają dodatkowo bilet na najbliższy mecz Unii Tarnów w ramach rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej, który odbędzie się w dniu 18.05.2019 r. Rywalem lokalnej drużyny będzie Orzeł Łódź.

W sobotę na parkingu przed sklepem będzie również obecna ekspozycja urządzeń NiceHome, dzięki której będzie można zapoznać się z wszystkimi funkcjonalnościami automatyki.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST