Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Konferencja pomeczowa…

28/07/2013 0:00:00
Redakcja


Piotr Baron (trener Sparty Wrocław):
Gratulacje dla Marka, jego drużyny. Pięknie dziś pojechali. My nie mieliśmy tyle szczęścia, nie był to nasz najlepszy mecz. Tarnów chciał tak samo zdobyć punkty jak my. Zależało nam na tych punktach, ale niestety się nie udało.

Tomasz Jędrzejak (Sparta Wrocław):
Spotkanie był dziś bardzo ciężkie. Myśleliśmy, że powalczymy z lepszym skutkiem. Gospodarze nas rozgromili. Nic nam nie pasowało, a oni jechali świetnie.

Tai Woffinden (Sparta Wrocław):
Gratulacje dla chłopaków z Tarnowa. Są bardzo dobrze spasowani do tego toru. Bardzo ciężko się tu jeździ, podobnie jak innym drużynom u nas. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach we Wrocławiu będzie walczyć się dużo łatwiej.

Marek Cieślak (trener Unii Tarnów):
Przygotowaliśmy się starannie do meczu, ponieważ Sparta ma bardzo dobrych zawodników. Wszędzie stawili duży opór, a nawet wygrywali np. w Lesznie, także wiedzieliśmy, że dzisiejszy mecz będzie trudny, więc staraliśmy się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dziękuję swoim zawodnikom. Będziemy szukali punktów w Lesznie, dyspozycja naszych zawodników idzie do góry, więc są duże szanse. Do Leszna pojedzie Edward Mazur.

Janusz Kołodziej (Unia Tarnów):
Po upadku jest w porządku, trochę poobijałem rękę i to wszystko. Na początku trochę się baliśmy. W początkowych biegach okazało się, że nie do końca poustawialiśmy wszystko, ale później udało się odjechać. Nasze motocykle zasłużyły dziś na odpoczynek w chłodnym miejscu, bo wytrzymały dziś do końca, a upał na pewno im nie pomagał.

Artem Laguta (Unia Tarnów):
Dobrze, że dziś wygraliśmy. Cieszę się, że ja dobrze pojechałem. Ostatnio zanotowałem słaby występ w Gorzowie, może za długą przerwę miałem. Cieszę się, że cała drużyna wygrała. Teraz będziemy przygotowywać się na mecz w Lesznie. Musimy tam wygrać, żeby jechać w play-offach.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST