Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Komunikat Zarządu

05/14 0:00:00
Redakcja

Oświadczenie Zarządu Unii Tarnów ŻSSA: 

W związku z informacjami pojawiającymi się w mediach, dotyczącymi powodów zamknięcia Stadionu Miejskiego w Tarnowie dla KS ZKS Unia Tarnów, Zarząd Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej informuje że podjęte kroki wynikają z nierespektowania porozumień zawartych pomiędzy Spółką żużlową a KS ZKS Unia Tarnów, na zasadach zaproponowanych przez Prezesa Klubu piłkarskiego – Pana Andrzeja Wiśniewskiego. Przedmiotowe porozumienie dotyczy zaległości jakie wobec Spółki żużlowej posiada KS ZKS Unia Tarnów od ponad dwóch lat w kwocie blisko 70 tysięcy złotych.

Pomimo nie wywiązania się z pierwszej raty zgodnie z porozumieniem, klub piłkarski otrzymał stosowne pismo z wezwaniem do zapłaty oraz informacją, iż w przypadku braku takowej, stadion zostanie zamknięty. W związku z brakiem jakiejkolwiek reakcji ze strony władz KS ZKS Unia Tarnów, po upływie dwóch tygodni od terminu płatności pierwszej raty należności, Zarząd Unii Tarnów ŻSSA zmuszony był do zamknięcia stadionu.

Unia Tarnów ŻSSA będąc zarządcą stadionu, ponosi wszelkie opłaty (podatek dzierżawny, podatek od nieruchomości, wszelkiego rodzaju media). Spółka żużlowa realizuje również bieżące i zaległe zobowiązania wobec swoich wierzycieli, na podstawie stosownych porozumień, które w stosunku do nas są egzekwowane bezwzględnie, tym samym Unia Tarnów ŻSSA również nie może sobie pozwolić na nieskończenie długie oczekiwanie na realizację zobowiązań podmiotów, którym podnajmuje teren Stadionu Miejskiego w Tarnowie.

Pomimo zmian we władzach ZKS, do dnia dzisiejszego nie skontaktował się nikt z zarządu w celu negocjacji porozumień zawartych przed poprzedników.

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-start

tyskie

NOXY

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Wykonanie strony Internetowej z przez