Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Komunikat dla posiadaczy karnetów na sezon 2020!

21/05/2020 7:28:57
Redakcja

Rozgrywki eWinner Pierwszej Ligi Żużlowej w tym sezonie będą inne niż do tej pory. Inauguracja rozgrywek zaplanowana została na 11 lipca. Niestety na ten moment mecze żużlowe będą mogły odbywać się bez udziału publiczności przy pustych trybunach. W związku z tym chcielibyśmy przedstawić trzy opcje dla posiadaczy karnetów na sezon 2020.

Opcja I: Rezygnacja ze zwrotu środków – karnet jako wsparcie na działalność klubu. Kibic nie otrzymuje zwrotu wpłaconej kwoty, nie przenosi karnetu na sezon 2021. W przypadku wznowienia rozgrywek z udziałem Kibiców w sezonie 2020 karnet utrzymuje ważność. Dodatkowo każdy Kibic otrzyma od klubu gadżet.  Oświadczenie do pobrania TUTAJ.

Opcja II: Przeniesienie karnetu na sezon 2021 z zachowaniem wybranego miejsca. Karnet na sezon 2020 straci ważność – w przypadku wznowienia rozgrywek w obecnym sezonie z udziałem publiczności nie będzie możliwości wykorzystania karnetu. Oświadczenie do pobrania TUTAJ.

Opcja III: Rezygnacja z karnetu na sezon 2020. Kibic zwraca zakupiony karnet, otrzymując całość uiszczonej kwoty w terminie zgodnym z powszechnie obowiązującymi przepisami, w tym z ustawą z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych obowiązującymi przepisami prawa. Zwroty realizowane będą od 20 lipca do 31 lipca. W przypadku wznowienia rozgrywek w obecnym sezonie z udziałem publiczności nie będzie możliwości wykorzystania karnetu. Oświadczenie do pobrania TUTAJ.

W przypadku rezygnacji z karnetu należy odesłać go na adres klubu, oddać osobiście (w wyznaczonych później dniach) lub wrzucić do skrzynki od strony dworca PKP w dniach 1 czerwca – 30 czerwca.

Oświadczenie co do wybranego rozwiązania należy złożyć do 20 czerwca 2020 roku osobiście w siedzibie klubu lub mailowo na adres: katarzyna.sacha@unia.tarnow.pl. W tytule e-maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska.

Jako klub rekomendujemy i prosimy o wybór opcji rezygnacji ze środków finansowych za zakup karnetu na sezon 2020 i przekazanie go jako wsparcie dla naszego klubu lub przeniesienie karnetu na sezon 2021. Oczywiście nie narzucamy wyboru proponowanej przez nas opcji. Mamy nadzieję na zrozumienie trudnej sytuacji, która spotkała nasz klub i całe środowisko żużlowe w związku z pandemią koronawirusa.

Czeka nas bardzo trudny sezon pod względem sportowym, organizacyjnym jak i finansowym. Liczymy na Wasze wsparcie, które w tym momencie jest dla nas bardzo ważne!


grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST