Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Komisja Sportu Rady Miasta obradowała na Stadionie Miejskim

03/19 8:30:28
Dawid Duda

W dniu 03 marca 2015 roku, Unia Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna gościła na obiekcie Stadionu Miejskiego, Komisję Sportu Rady Miasta Tarnowa. Głównymi tematami bieżącego posiedzenia była działalność sportowa Spółki Żużlowej oraz szkolenie dzieci i młodzieży w UKS „Jaskółki”, a także postęp prac związanych z budową Systemu Identyfikacji Kibiców wraz z Systemem Bram Wejściowych, jak również ogólny stan techniczny obiektu Stadionu Miejskiego. W spotkaniu, oprócz członków Komisji, przedstawicieli Urzędu Miasta Tarnowa udział wzięli również przedstawiciele władz KS ZKS Unia Tarnów. Przedstawiciele obydwu Klubów podnosili kwestię umów wynajmu stadionu od Miasta oraz stanu jego infrastruktury, w tym w szczególności walącej się ściany trybuny głównej, która to kwestia poruszana była z urzędnikami miejskimi w roku 2014 wielokrotnie. Trwające blisko 2 i pół godziny spotkanie nie przyniosło niestety żadnych rozstrzygnięć – zainteresowanych odsyłamy do Biuletynu Informacji Publicznej, w którym lada dzień powinna pojawić się ogólnodostępna notatka z przedmiotowego spotkania.

Jednocześnie informujemy, iż z dniem dzisiejszym, Zarząd Unii Tarnów ŻSSA podejmuje decyzję o całkowitym wyłączeniu z użytkowania dla publiczności części trybuny głównej (sektor X) umieszczonej nad wjazdem na tor żużlowy. Decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo przebywających na trybunie osób i podjęta zostaje na podstawie oceny stanu technicznego wykonanej na zlecenie Spółki Żużlowej. W związku z tym, że wspomniana część trybuny grozi zawaleniem, zamknięte będzie również dla kibiców wejście na tzw I-wszy wiraż znajdujące się bezpośrednio przy trybunie. Za zaistniały stan rzeczy władze Klubu przepraszają, informując jednocześnie, że Spółka Żużlowa ani nie posiada odpowiednich środków finansowych do naprawy trybuny, ani tez nie jest powołana w celu naprawy czy remontu obiektów miejskich.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez