Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Komentarze po spotkaniu we Wrocławiu

24/05/2015 23:09:45
Redakcja

Unia Tarnów uległa we Wrocławiu Betardowi Sparcie 52:38. Wśród Jaskółek najlepiej zaprezentował się Kenneth Bjerre.

Paweł Baran (trener Unii Tarnów): Gratuluję drużynie z Wrocławia wygranej. Dziękuję za ten mecz, bo mógł się podobać kibicom. Staraliśmy się i walczyliśmy jak zawsze. Można powiedzieć, że do jedenastego biegu udało nam się niwelować straty i zachowywać kontakt. Potem doszło do wypadku, w którym Kenneth Bjerre stracił najlepszy motocykl. W powtórce przegrał start i wrocławianie wygrali, a w kolejnych wyścigach nam odjechali.

Kenneth Bjerre (Unia Tarnów): To były bardzo dobre zawody, wyrównane niemal do samego końca. Myślę, że zasługiwaliśmy nawet na więcej punktów niż zdobyliśmy. Na pewno starałem się jechać jak najlepiej, ale zabrakło kilku moich punktów i kolegów do korzystnego rezultatu.

Leon Madsen (Unia Tarnów): Nie jestem zadowolony z wyniku drużyny. Walczyliśmy naprawdę ciężko przez cały mecz, ale koniec końców i tak przegraliśmy, więc wracamy z niczym. Myślę, że mogłem wypaść nieco lepiej, ale w ostatnim starcie straciłem silnik. Wierzę, że w kolejnym meczu wypadniemy lepiej.

Piotr Baron (menedżer Betardu Sparty Wrocław): Dziękuję za mecz drużynie gości. Mieliśmy w tym spotkaniu sporo walki, kilka fajnych akcji i był też niestety ten wypadek z dwunastego wyścigu. Oby tylko skończyło się na potłuczeniach. Dziękuję też mojej drużynie, bo wszyscy jechali równo, pracowali gdy trzeba było i to zaprocentowało.

Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław): Mecz nie należał do najłatwiejszych. Goście postawili nam poprzeczkę na wysokim poziomie. Na próbie toru korzystałem z silnika, który miałem do dyspozycji w meczu z GKM-em Grudziądz i wydawało mi się, że to dobra decyzja. Jednak później mi wybuchł i najwidoczniej nie był wystarczająco mocny. Dlatego na ostatni bieg wyjechałem na rezerwowym motocyklu i miałem o wiele większy komfort jazdy na nim.

Źródło: SportoweFakty.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST