Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Komentarz klubu do decyzji zespołu ds. licencji

06/12/2013 0:00:00
Redakcja

W dniu dzisiejszym zespół ds. licencji poinformował o nieprzyznaniu licencji na sezon 2014 dla Unii Tarnów ŻSSA. Powodem odmowy wydania licencji na jest brak uregulowania w terminie należności w stosunku do niektórych zawodników oraz nierozstrzygnięcia sporu z Łukaszem Lesiakiem.

Kierownictwo Klubu ma nadzieję, że sprawę uda szybko się rozwiązać. Całą sprawę wyjaśnił rzecznik klubowy. – Zgodnie z zasadami w najbliższych dniach będziemy składać odwołanie do Zarządu Głównego PZM wraz z wnioskiem o przyznanie licencji nadzorowanej. Będziemy również musieli przedstawić program naprawczy, który jest już praktycznie opracowany i zaakceptowany przez Zarząd oraz Radę Nadzorczą Spółki. Wszelkie zobowiązania powinniśmy uregulować maksymalnie do końca stycznia – uspokoił Łukasz Izak.

Nieco inaczej sprawa wygląda z Łukaszem Lesiakiem. Spór, który powstał na linii klub – zawodnik znajdzie swój finał przed Trybunałem PZM. Jak mówi Łukasz Izak żądania zawodnika są nieuzasadnione i do tej pory nie udało się sprawy załatwić polubownie. – Naszym zdaniem żądania dotyczące zapisów kontraktowych Łukasza Lesiaka wobec klubu są nieuzasadnione. Pomimo wymiany korespondencji od lipca i próbie rozwiązania sporu niestety nie udało nam się porozumieć. W tym przypadku właściwą instytucją, która może rozstrzygnąć ten spór jest Trybunał PZM, do które skierowaliśmy sprawę – skomentował rzecznik Jaskółek.

Pomimo nie otrzymania licencji w pierwszym terminie nie ma jednak zagrożenia, że tarnowski zespół nie wystartuje w rozgrywkach. Już od dziś w sprzedaży są dostępne karnety na sezon 2014.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST