Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Komentarz klubu do decyzji zespołu ds. licencji

06/12/2013 0:00:00
Redakcja

W dniu dzisiejszym zespół ds. licencji poinformował o nieprzyznaniu licencji na sezon 2014 dla Unii Tarnów ŻSSA. Powodem odmowy wydania licencji na jest brak uregulowania w terminie należności w stosunku do niektórych zawodników oraz nierozstrzygnięcia sporu z Łukaszem Lesiakiem.

Kierownictwo Klubu ma nadzieję, że sprawę uda szybko się rozwiązać. Całą sprawę wyjaśnił rzecznik klubowy. – Zgodnie z zasadami w najbliższych dniach będziemy składać odwołanie do Zarządu Głównego PZM wraz z wnioskiem o przyznanie licencji nadzorowanej. Będziemy również musieli przedstawić program naprawczy, który jest już praktycznie opracowany i zaakceptowany przez Zarząd oraz Radę Nadzorczą Spółki. Wszelkie zobowiązania powinniśmy uregulować maksymalnie do końca stycznia – uspokoił Łukasz Izak.

Nieco inaczej sprawa wygląda z Łukaszem Lesiakiem. Spór, który powstał na linii klub – zawodnik znajdzie swój finał przed Trybunałem PZM. Jak mówi Łukasz Izak żądania zawodnika są nieuzasadnione i do tej pory nie udało się sprawy załatwić polubownie. – Naszym zdaniem żądania dotyczące zapisów kontraktowych Łukasza Lesiaka wobec klubu są nieuzasadnione. Pomimo wymiany korespondencji od lipca i próbie rozwiązania sporu niestety nie udało nam się porozumieć. W tym przypadku właściwą instytucją, która może rozstrzygnąć ten spór jest Trybunał PZM, do które skierowaliśmy sprawę – skomentował rzecznik Jaskółek.

Pomimo nie otrzymania licencji w pierwszym terminie nie ma jednak zagrożenia, że tarnowski zespół nie wystartuje w rozgrywkach. Już od dziś w sprzedaży są dostępne karnety na sezon 2014.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST