PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kołodziej i Janowski awansowali w Lublinie!

05/16 0:00:00
Redakcja

W zakończonym przed chwilą ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Lublinie zwyciężył Grzegorz Zengota, przed Januszem Kołodziejem i Dawidem Lampartem. Zawodnik Jaskółek uzyskał identyczną zdobycz punktową, ale przegrał wyścig z triumfatorem w bezpośredniej konfrontacji.

Do półfinału awansowała czołowa ósemka, oprócz najlepszej trójki także Maciej Kuciapa, Rune Holta, Paweł Hlib, Maciej Janowski i Karol Baran, a rezerwowym będzie Kamil Adamczewski.

Janusz Kołodziej zawody rozpoczął od dwóch drugich miejsc przegrywając z Maciejem Janowski i Grzegorzem Zengotą, pozostałe biegi już wygrał. Magic z kolei, zawody zaczął bardzo dobrze od zwycięstwa z Januszem Kołodziejem, później trochę się pogubił i musiał wystartować w wyścigu dodatkowym, który wygrał zapewniając sobie pewny awans do dalszej części rywalizacji.

Sporym zaskoczeniem zawodów w Lublinie może być postawa Dawida Lamparta, który był trzeci i szóstego dziś Pawła Hliba. Swoich kibiców na pewno zawiódł Robert Miśkowiak, który nie wywalczył awansu.

Rezerwowym w zawodach był Ernest Koza, który dwukrotnie pokazał się na torze, ale punktów nie zdobył.

Wyniki:
1. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) 13 (2,3,3,2,3)
2. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) 13 (2,2,3,3,3)
3. Dawid Lampart (PGE Marma Rzeszów) 11 (3,2,2,1,3)
4. Maciej Kuciapa (Lubelski Węgiel KMŻ) 10 (3,0,1,3,3)
5.
Rune Holta (Dospel Włókniarz Częstochowa) 9 (3,3,2,0,1)
6. Paweł Hlib (Stal Gorzów) 9 (0,2,2,3,2)
7. Maciej Janowski (Unia Tarnów) 8+3 (3,2,0,1,2)
8. Karol Baran (Lubelski Węgiel KMŻ) 8+2 (0,3,3,1,1)
——————————————–
9. Kamil Adamczewski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 8+1 (2,1,u,3,2) – rezerwowy
——————————————–
10. Daniel Jeleniewski (Lubelski Węgiel KMŻ) 8+d (1,0,3,2,2)
11. Robert Miśkowiak (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 (w,1,2,2,1)
12. Damian Adamczak (Lechma Start Gniezno) 5 (1,3,0,1,d)
13. Roman Chromik (ŻKS ROW Rybnik) 3 (2,0,1,0,0)
14. Mateusz Łukaszewski (Lubelski Węgiel KMŻ 3 (0,0,1,2,0)
15. Tomasz Rempała (Kolejarz Opole) 3 (1,1,0,0,1)
16. Dawid Stachyra (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 3 (1,1,1,-,-)
17. Ernest Koza (Unia Tarnów) 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. Kuciapa, Zengota, Jeleniewski, Baran
2. Holta, Adamczewski, Stachyra, Miśkowiak (w)
3. Janowski, Kołodziej, Adamczak, Hlib
4. Lampart, Chromik, Rempała, Łukaszewski
5. Adamczak, Lampart, Miśkowiak, Jeleniewski
6. Zengota, Kolodziej, Stachyra, Chromik
7. Baran, Hlib, Adamczewski, Łukaszewski
8. Holta, Janowski, Rempała, Kuciapa
9. Jeleniewski, Hlib, Stachyra, Rempała
10. Zengota, Miśkowiak, Łukaszewski, Janowski
11. Baran, Holta, Chromik, Adamczak
12. Kołodziej, Lampart, Kuciapa, Adamczewski (u)
13. Adamczewski, Jeleniewski, Janowski, Chromik
14. Hlib, Zengota, Lampart, Holta
15. Kołodziej, Miśkowiak, Baran, Rempała
16. Kuciapa, Łukaszewski, Adamczak, Koza
17. Kołodziej, Jeleniewski, Holta, Łukaszewski
18. Zengota, Adamczewski, Rempała, Adamczak (d)
19. Lampart, Janowski, Baran, Koza
20. Kuciapa, Hlib, Miśkowiak, Chromik

Bieg dodatkowy o 7. miejsce:
21. Janowski, Baran, Adamczewski, Jeleniewski (d)

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-startokocim

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcastoramacarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez