Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kolejni nowi sponsorzy Jaskółek

06/03/2015 17:35:22
Redakcja


Powoli dobiega końca okres przygotowawczy przed nowym sezonem żużlowym. Zawodnicy kończą kompletować sprzęt a w Tarnowskim klubie finalizowane są kolejne umowy sponsorskie. Przed startem do kolejnego sezonu żużlowego już pojawiło się kilku nowych sponsorów.

W ostatnich dniach podpisano umowy z firmami GIPSMAN i AUTO-COMPLEX. Dzisiaj kolejnymi darczyńcami zostały firmy MYTNIK ProfiAuto, FHU DOMUS oraz ECOCARBO.

Firma GIPSMAN specjalizuje się w systemach suchej zabudowy pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. W ofercie firmy znajduje się także: układanie glazury, terakoty, malowanie, gładzie gipsowe, tapetowanie oraz montaż sufitów modułowych.

Firma AUTO-COMPLEX jest wielomarkowym, autoryzowanym dealerem samochodów. W ofercie znajdują się pojazdy takich marek jak Suzuki, KIA, Mitsubishi, Subaru.

Firma MYTNIK ProfiAuto zajmuje się dystrybucją części samochodowych. W ofercie znajdują się przede wszystkim części znanych i sprawdzonych producentów, co gwarantuje bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Doświadczona kadra zapewnia pełne doradztwo podczas wyboru asortymentu. Mytnik należy do uznanej grupy ProfiAuto zrzeszającej największe hurtownie oraz sklepy samochodowe, co daje pełną satysfakcję dla klienta.

Firma ECOCARBO zajmuje się produkcją i dystrybucją nowatorskiego paliwa węglowego o nazwie ENERGORET® Ekogroszek. Ponadto zajmujeme się hurtową sprzedażą węgla oferowanego przez Tauron Wydobycie S.A., Kompanię Węglową S.A. oraz Katowicki Holding Węglowy S.A.

Agencja ubezpieczeniowa „DOMUS” Wacław Łachut zajmuje się ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi, osobowymi i życiowymi. Oferuje szeroki zakres ubezpieczeń dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi takimi jak: Warta, Hdi, Gothaer, Compensa, Generali, Proama, Allianz, Benefia, Tuw, Uniqa.


 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST