Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kolejna kolejka Elitserien

07/09/2021 0:14:44
Redakcja

Vastervik Speedway wysoko pokonał drużynę z Vetlandy 53-37. Słaby występ zanotował zawodnik gości, Alexander Woentin. Nasz zawodnik zdobył tylko punkty i 1 bonus. Walkę z rywalami podjął w zasadzie tylko Bartosz Zmarzlik zdobywca 16 punktów. Reszta zawodników była tłem dla rywali.

Vastervik Speedway – 53 pkt.
1. Bartosz Smektała – 10 (1,2,3,1,3)
2. Jaimon Lidsey – 7+2 (3,1*,2*,0,1)
3. Fredrik Lindgren – 13 (3,3,2,2,3)
4. Wadim Tarasienko – 9+4 (2*,2*,1*,3,1*)
5. Artiom Łaguta – 13 (3,3,3,2,2)
6. Anton Karlsson – 1 (0,0,-,-,1)
7. Noel Wahlqvist – 0 (0,0)

Vetlanda Speedway – 37 pkt.
1. Szymon Woźniak – 5+1 (0,1,1*,3,w)
2. Dominik Kubera – 4 (2,0,-,2,0)
3. Tomasz Gapiński – 6 (1,2,1,0,2)
4. Peter Ljung – 4+1 (0,1*,0,1,2)
5. Bartosz Zmarzlik – 16 (2,3,2,3,3,3)
6. Alexander Woentin2+1 (1*,0,0,1,0)
7. Filip Hjelmland – ns

Bieg po biegu:
1. (58,1) Lidsey, Kubera, Smektała, Woźniak – 4:2 – (4:2)
2. (57,7) Lindgren, Tarasienko, Gapiński, Ljung – 5:1 – (9:3)
3. (56,7) Łaguta, Zmarzlik, Woentin, Karlsson – 3:3 – (12:6)
4. (57,7) Lindgren, Tarasienko, Woźniak, Kubera – 5:1 – (17:7)
5. (57,2) Łaguta, Gapiński, Ljung, Karlsson – 3:3 – (20:10)
6. (57,3) Zmarzlik, Smektała, Lidsey, Woentin – 3:3 – (23:13)
7. (57,1) Łaguta, Zmarzlik, Woźniak, Wahlqvist – 3:3 – (26:16)
8. (57,3) Smektała, Lidsey, Gapiński, Ljung – 5:1 – (31:17)
9. (57,3) Zmarzlik, Lindgren, Tarasienko, Woentin – 3:3 – (34:20)
10. (58,0) Tarasienko, Kubera, Smektała, Gapiński – 4:2 – (38:22)
11. (56,9) Zmarzlik, Łaguta, Woentin, Wahlqvist – 2:4 – (40:26)
12. (58,1) Woźniak, Lindgren, Ljung, Lidsey – 2:4 – (42:30)
13. (58,3) Smektała, Gapiński, Karlsson, Woentin – 4:2 – (46:32)
14. (57,8) Lindgren, Ljung, Lidsey, Kubera – 4:2 – (50:34)
15. (57,5) Zmarzlik, Łaguta, Tarasienko, Woźniak (w/u) – 3:3 – (53:37)

Z kolei Lejonen Gislaved pokonało Rospiggarnę Hallstavik 57-33. Dla gospodarzy 10 punktów i 1 bonus wywalczył Rohan Tungate. Z kolei po stronie gości walczył Kim Nilsson i zawody zakończył ze zdobyczą 7+1.

Lejonen Gislaved57 pkt.
9. Robert Lambert – 14 (2,3,3,3,3)
10. Mathias Thoernblom – 5+1 (0,1,-,3,1*)
11. Oliver Berntzon – 6+3 (1*,2*,1,2*)
12. Rohan Tungate10+1 (2,3,d,2*,3)
13. Nicolai Klindt – 11+3 (1*,3,2*,3,2*)
14. Linus Ekloef – 9+1 (2,-,3,2*,2)
15. Casper Henriksson – 2 (1,0,1)

Rospiggarna Hallstavik33 pkt.
1. Kim Nilsson7+1 (3,0,1,2*,0,1,d)
2. Adrian Miedziński – zastępstwo zawodnika
3. Timo Lahti – 11 (1,3,2,2,1,2,0)
4. Norick Bloedorn – 1+1 (0,0,1*,0)
5. Kai Huckenbeck – 14 (3,1,2,3,1,3,1)
6. Daniel Henderson – 0 (0,0,0,-,0)
7. Oscar Holstensson – 0 ()

Bieg po biegu:
1. Nilsson, Lambert, Lahti, Thoernblom – 2:4 – (2:4)
2. Lahti, Tungate, Berntzon, Bloedorn – 3:3 – (5:7)
3. Huckenbeck, Ekloef, Klindt, Henderson – 3:3 – (8:10)
4. Tungate, Berntzon, Huckenbeck, Nilsson – 5:1 – (13:11)
5. Klindt, Lahti, Henriksson, Bloedorn – 4:2 – (17:13)
6. Lambert, Huckenbeck, Thoernblom, Henderson – 4:2 – (21:15)
7. Ekloef, Klindt, Nilsson, Henderson – 5:1 – (26:16)
8. Lambert, Lahti, Bloedorn, Henriksson – 3:3 – (29:19)
9. Huckenbeck, Nilsson, Berntzon, Tungate (d) – 1:5 – (30:24)
10. Lambert, Tungate, Lahti, Nilsson – 5:1 – (35:25)
11. Klindt, Ekloef, Huckenbeck, Henderson – 5:1 – (40:26)
12. Thoernblom, Berntzon, Nilsson, Bloedorn – 5:1 – (45:27)
13. Huckenbeck, Ekloef, Thoernblom – 3:3 – (48:30)
14. Tungate, Lahti, Henriksson, Nilsson (d) – 4:2 – (52:32)
15. Lambert, Klindt, Huckenbeck, Lahti – 5:1 – (57:33)

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST