Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kevlar Kulakowa i bluza Reprezentacji Cierniaka na aukcji!

21/01/2020 17:39:18
Redakcja

W najbliższą niedzielę 26 stycznia w Skrzyszowie odbędzie się X Koncert Charytatywny. Celem jest zebranie środków na wsparcie pięciu dzieci z Gminy Skrzyszów. Już od 18:00 w Szkole Podstawowej w Skrzyszowie rozpocznie się koncert zespołu New Chapter oraz Maryli Rodowicz. Więcej informacji o biletach i imprezie na stronie Gminy TUTAJ.

Unia Tarnów przekazała na licytację kevlar Wiktora Kułakowa w którym startował w barwach Jaskółek w sezonie 2019 oraz bluzę Reprezentacji Polski, którą podarował Mateusz Cierniak. Licytacja odbędzie się podczas niedzielnego koncertu.

Za przekazany kevlar i bluzę podziękował Artur Kopeć – Członek Zarządu Grupy Azoty S.A.Bardzo serdecznie dziękuję Unii Tarnów ŻSSA z Prezesem Łukaszem Sadym na czele za pomoc w przekazaniu dwóch, niewątpliwie wartościowych i nieprzeciętnych upominków żużlowych na szczytny cel, jakim jest Koncert Charytatywny w Skrzyszowie. Myślę, że możliwość licytacji kevlaru jednego z najlepszych zawodników z poprzedniego sezonu Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, czyli Wiktora Kułakowa oraz bluzy reprezentacyjnej Mateusza Cierniaka jest nie lada okazją do nabycia wyjątkowej pamiątki. Jeszcze raz bardzo dziękuję zwłaszcza, że takie wsparcie udaje się realizować od kilku lat i zawsze możemy liczyć na klub i zawodników Unii Tarnów. – powiedział.

 Nasz klub od zawsze chętnie uczestniczy i angażuje się w różnorodne akcje charytatywne. Kolejny raz z rzędu z dużą satysfakcją i radością przekazujemy pamiątki sportowe na licytację podczas corocznego Koncertu Charytatywnego organizowanego przez Wójta Gminy Skrzyszów –Pana Marcina Kiwiora. Serdecznie dziękuję Wiktorowi Kułakowowi za przekazanie kevlaru oraz Mateuszowi Cierniakowi za przekazanie odzieży sportowej Reprezentacji Polski. W swoim imieniu zapraszam wszystkich do udziału w tym ważnym i szczytnym wydarzeniu – skomentował Łukasz Sady prezes Zarządu Unii Tarnów ŻSSA.grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST