Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“Każdy pojechał dobrze” – Kacper Gomólski

24/04/2014 0:00:00
Redakcja

W Wielkanocny Poniedziałek Grupa Azoty Unia Tarnów na własnym torze rozgromiła drużynę Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 63:27. Cenne punkty dla tarnowskich Jaskółek dorzucił junior – Kacper Gomólski, który zdobył pięć “oczek” i trzy bonusy.

Popularny „Ginger” po meczu nie ukrywał zadowolenia z postawy swojej jak i całej drużyny. – Myślę, że ogólnie mecz dobrze nam wyszedł. Jest wygrana i myślę, że każdy pojechał dobrze zresztą tak jak pokazuje wynik – stwierdza.

Zwycięstwo nad drużyną z Gdańska sprawiło, że tarnowska drużyna stała się liderem tabeli Enea Ekstraligi. Kolejny mecz przy Zbylitowskiej 3 odbędzie się już 4. maja kiedy to miejscowa drużyna podejmie bardzo silnego rywala, którym jest Stal Gorzów. – No dokładnie. Gorzów w niedziele dość dobrze pojechał u siebie z Lesznem. Trener przed poniedziałkowym meczem powiedział nam, że nigdy nie można lekceważyć żadnego przeciwnika, dlatego to zaangażowanie w meczu z Gdańskiem było takie duże. Ważne, że wygraliśmy, a z Gorzowem będziemy chcieli pojechać jak najlepiej – mówi Kacper.

Tarnowski żużlowiec na brak jazdy nie może narzekać. – Końcem kwietna i początkiem maja mam trochę jazdy, więc jak dla mnie to bardzo dobrze. 30. kwietnia mam zawody w Danii, a później już zaczyna się taka mała karuzela bo będziemy jeździć z kraju do kraju. Można powiedzieć, że do 30. mam wolne, lecz na pewni objadę jakiś trening w Gnieźnie – przyznaje.

Treningi przed poniedziałkowym meczem sprawiły, że wielu zawodników nie udało się na święta do domu. Kacper przyznaje, że jest bardzo zadowolony z faktu, iż tegoroczne święta mógł spędzić w gronie najbliższej rodziny. – W piątek po treningu pojechałem do domu, więc na szczęście święta spędziłem z najbliższymi, gdzie odpocząłem i spędziłem miło czas. W poniedziałek przyjechałem tutaj do Tarnowa bardzo zregenerowany, co pokazał mój całkiem nie zły wynik – zakończył Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST