Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kaczmarek trzeci w Memoriale Rutkowskiego w Pile!

09/21/2019 20:17:09
Marcin Michoń

W sobotę w Pile rozegrano II Memoriał Wiesława Rutkowskiego, który  zakończył się wygraną Romana Lachbauma. Rosjanin w finale pokonał  Jonasa Jeppesena, Daniela Kaczmarka i Adriana Cyfera.

Zawodnik Unii Tarnów dobrze zaprezentował się w fazie zasadniczej w której wywalczył dziesięć punktów w tym trzy biegowe zwycięstwa, co dało mu awans do finału w który zajął trzecią pozycję.

Wyniki:
1. Roman Lachbaum (Car Gwarant Start Gniezno) (3,0,3,3,2) 11+1. miejsce w finale
2. Jonas Jeppesen (Euro Finannce Polonia Piła) (2,1,3,2,3) 11+2. miejsce w finale
3. Daniel Kaczmarek (Unia Tarnów) (3,1,0,3,3) 10+3. miejsce w finale
4. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (3,3,2,3,1) 12+wykluczenie w finale

5. Sebastian Niedźwiedź (Stelmet Falubaz Zielona Góra) (1,3,2,1,3) 10
6. Tero Aarnio (Speedway Wanda Kraków) (2,3,3,0,2) 10
7. Filip Hjelmland (truly.work Stal Gorzów) (2,1,1,3,2) 9
8. Jonas Seifert-Salk (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (2,2,2,1,1) 8
9. Philip Hellström-Bängs (Euro Finannce Polonia Piła) (3,0,1,2,1) 7
10. Arkadiusz Pawlak (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) (0,2,3,2,W) 7
11. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) (1,2,0,0,3) 6
12. Oskar Bober (Euro Finannce Polonia Piła) (U,3,2,1,D) 6
13. Nick Agertoft (Birmingham Brummies) (0,2,1,0,2) 5
14. Tim Sørensen (Get Well Toruń) (1,1,1,1,T) 4
15. Piotr Gryszpiński (Euro Finannce Polonia Piła) (1,0,0,2,D) 3
16. Jakub Stojanowski (Team Fjelsted) (0,0,W,0,1) 1
17. Sindy Weber (Euro Finannce Polonia Piła) (0) 0
18. Wiktoria Garbowska (Betard Sparta Wrocław) – nie startował

Bieg po biegu:

1. Cyfer, Jeppesen, Niedźwiedź, Stojanowski
2. Lachbaum, Seifert-Salk, Wieczorek, Pawlak
3. Hellström-Bängs, Aarnio, Gryszpiński, Agertoft
4. Kaczmarek, Hjelmland, Sørensen, Bober (U)
5. Bober, Wieczorek, Jeppesen, Gryszpiński
6. Cyfer, Seifert-Salk, Sørensen, Hellström-Bängs
7. Niedźwiedź, Agertoft, Hjelmland, Lachbaum
8. Aarnio, Pawlak, Kaczmarek, Stojanowski
9. Jeppesen, Seifert-Salk, Agertoft, Kaczmarek
10. Aarnio, Cyfer, Hjelmland, Wieczorek
11. Pawlak, Niedźwiedź, Sørensen, Gryszpiński
12. Lachbaun, Bober, Hellström-Bängs, Stojanowski (W)
13. Lachbaum, Jeppesen, Sørensen, Aarnio
14. Cyfer, Pawlak, Bober, Agertoft
15. Kaczmarek, Hellström-Bängs, Niedźwiedź, Wieczorek
16. Hjelmland, Gryszpiński, Seifert-Salk, Stojanowski
17. Jeppesen, Hjelmland, Hellström-Bängs, Pawlak (W)
18. Kaczmarek, Lachbaum, Cyfer, Gryszpiński (D)
19. Niedźwiedź, Aarnio, Seifert-Salk, Bober (D)
20. Wieczorek, Agertoft, Stojanowski, Weber

Bieg finałowy:
21. Lachbaum, Jeppesen, Kaczmarek, Cyfer (W)


grupa-azotyGrupa Azoty – Główny Partner Unii Tarnów to największy koncern chemiczny w Polsce. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST