Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kacper wierzy w play-off!

25/07/2013 0:00:00
Redakcja

W środę na torze w Krakowie tarnowskie Jaskółki wywalczyły pewny awans do finału MPPK. Unia Tarnów startowała w składzie – Janusz Kołodziej i Kacper Gomólski.

W jednym z  pierwszych biegów turnieju eliminacyjnego Kacper Gomólski stanął pod taśmą ze swoim starszym bratem Adrianem. Z tej potyczki wyszedł obronną ręką – Brat jeździ trochę dłużej ode mnie, dokładnie o sześć lat. Nieważne w jakiej formie jest Adrian, jak młodszy brat wygrywa ze starszym to też jest mobilizacja. Ale ogólnie to nic szczególnego. W takich zawodach jak te, jest to normalna rywalizacja z innym zawodnikiem. W Krakowie okazałem się lepszy – powiedział.

W finale MPPK Jaskółki są w stanie powalczyć o któryś z medali. – Dlaczego nie? Tutaj wygraliśmy. Ale w finale będzie już siedem drużyn, które jeżdżą bardzo dobrze i zasłużyły na awans. Dodatkowo dojdą jeszcze gospodarze, którzy u siebie jeżdżą bardzo dobrze więc lekko nie będzie, a jeszcze tor w Gorzowie jest bardzo specyficzny – zakomunikował Ginger.

Spory wkład w dobrym wynik w Krakowie miał Kacper Gomólski. – Ja swoje zrobiłem, dołożyłem cegiełkę do awansu, ale czy dostanę szansę w finale, tego nie wiem. O tym zadecydują trenerzy. Jeśli jednak pojadę będzie mi bardzo miło. Fakt, że na pewno pojechałby w Krakowie Maciek, ale ze względu na mecz w Anglii podjąłem rękawicę i myślę, że skutecznie go zastąpiłem – dodał.

Kacper cały czas ma nadzieję, że Jaskółki znajdą się w czołowej czwórce i powalczą o obronę tytułu Drużynowego Mistrza Polski. – Wszystko się może zdarzyć. Ostatnio Częstochowa pojechała do Leszna i wygrała. Przy naszej porażce w Gorzowie to było najlepsze rozwiązanie. Teraz musimy skupić się na niedzielnym pojedynku z Betard Spartą Wrocław. Pokonanie ich to nasz obowiązek. Ale w moim odczuciu kluczowe spotkanie czeka nas w Lesznie, gdzie pojedziemy z bezpośrednim rywalem o wejście do fazy play off. Potem mamy wyjazd do Częstochowy i ważne będzie zdobycie tam chociaż bonusa – powiedział na koniec Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST