Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kacper Gomólski z kontraktem w Allsvenskan League

29/11/2013 0:00:00
Redakcja


Kacper Gomólski
w nowym sezonie zadebiutuje w Allsvenskan League. Zawodnik Jaskółek w Szwecji reprezentować będzie barwy Valsarny Hagfors.

Ginger jest bardzo zadowolony z podpisanego kontraktu, który będzie dla niego szansą do większej ilości startów. Zawodnik ma nadzieję na regularne starty w Szwecji. – Chciałbym pojawiać się na meczach Valsarny co czwartek, jednak to działacze będą decydowali o doborze zawodników na konkretny mecz. Ze swojej strony zrobię wszystko, by dzięki swojej postawie na torze, otrzymywać szanse co tydzień. Przy okazji dziękuję włodarzom Valsarny za zaufanie i mojemu menedżerowi za załatwienie kontraktu – powiedział.

Dla Kacpra będzie to debiut w lidze Szwedzkiej. – Wcześniej nie było mi dane jeździć w Szwecji z różnych względów. Głównie tych regulaminowych, gdyż zawodnicy debiutujący w Szwecji otrzymują z przydziału wysoką średnią, a każda drużyna ma swój limit – powiedział.

Czwartkowe spotkania Allsvenskan League będą szansą dla młodego żużlowca na zdobywanie doświadczenia. – Cieszę się bardzo, że wreszcie udało mi się podpisać kontrakt w lidze szwedzkiej. Nigdy wcześniej nie jeździłem na tych obiektach, więc z wielkim optymizmem patrzę na jazdę na nowych torach, na których – mam nadzieję – wiele się nauczę. Chcę być pewnym punktem Valsarny, jednak zdaję sobie sprawę, że na szwedzkich owalach pojawię się pierwszy raz – zakończył Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST