Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kacper Gomólski po Derbach Południa

09/07/2013 0:00:00
Redakcja

W minioną niedzielę tarnowskie Jaskółki pewnie zwyciężyły w Derbach Południa. Niemały wkład w zdecydowane zwycięstwo mieli także juniorzy ekipy Marka Cieślaka z Kacprem Gomólskim na czele.

Młodzieżowiec Unii uważa jednak, że stać go na jeszcze lepsze wyniki tarnowskim owalu. – Nie do końca jestem zadowolony z tego występu. Mój pierwszy bieg był dobry. Później było już gorzej. Miałem trochę biegów przerwy. Popełniliśmy w teamie błędy, które nie powinny były się zdarzyć – powiedział po spotkaniu.

Ginger poza regulaminowymi trzema startami miał także możliwość zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami całego spotkania w ostatniej gonitwie. Zastąpił tam lidera Jaskółek Artema Łagutę. – Najpierw pogratulowałem Artemowi postawy w tych zawodach. Później podziękowałem mu, że umożliwił mi start w tym piętnastym wyścigu. Niestety do mety dojechałem ostatni, także trochę „lipa” – dodał.

Sporo kontrowersji wywołał niedzielny problem z tarnowskimi polewaczkami, które odmówiły posłuszeństwa. Ich awaria spowodowała dłuższą przerwę w całych zawodach. – Myślę, że ta przerwa niczego nie zmieniła. Koledzy z zespołu są już na tyle doświadczeni, że nie miało to na nich żadnego wpływu. Po przerwie widać, że jechali nawet jeszcze lepiej. Mogę żałować swojego biegu, kiedy prowadziłem z Nicki Pedersenem. Mijaliśmy się na trasie, ale to on okazał się być szybszy. W tym spotkaniu jechałem na silniku, który od początku sezonu leżał gdzieś tam w kącie. Teraz będzie dwutygodniowa przerwa. Trzeba ją wykorzystać na poukładanie sobie wszystkiego w głowie i na dobre przygotowanie sprzętu – oznajmił.

W ostatnich dniach Ginger stracił angaż w angielskiej Elite League. Junior Jaskółek jest zaskoczony tą sytuacją, ale ma nadzieję, że szybko uda mu się znaleźć nowy klub na Wyspach. – Troszeczkę zdziwiła mnie ta decyzja. Wysłałem do klubu wszystko zgodnie z ich regulaminem. W ostatnim czasie mam problem z obiema kostkami. Nie można jechać na siłę. Wolałem poczekać aż wszystko się poprawi i chciałem dojść do stuprocentowej dyspozycji. Nie odpuszczam jednak Anglii. Może Maciek Janowski postara się coś znaleźć w Poole. Mój menedżer także będzie dzwonił po tamtejszych klubach. Nie chcę stracić możliwości ścigania się na Wyspach. Jeżeli gdzieś podpiszę kontrakt i pojadę do Swindon, to będę chciał udowodnić, że stracili dobrego zawodnika – dodał na koniec Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST