PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kacper Gomólski drugi w Finale Złotego Kasku!

10/12 0:00:00
Redakcja

Przemysław Pawlicki wygrał Finał Złotego Kasku w Rawiczu. Drugie miejsce zajął reprezentant Grupy Azoty Unii TarnówKacper Gomólski, a na najniższym stopniu podium stanął Grzegorz Walasek.

W zawodach wystąpił także drugi reprezentant JaskółekKrzysztof Buczkowski, który zajął piąte miejsce po wygranym biegu dodatkowym.

Słabo spisali się główni faworyci – ubiegłoroczny triumfator Maciej Janowski oraz Piotr Protasiewicz, który w całym sezonie notował bardzo dobre występy.

Po zawodach rozegrany został dodatkowy bieg o Puchar Burmistrza Rawicza. W nim ponownie najlepszy był zawodnik FOGO Unii przed Kacprem Gomólskim i Damianem Balińskim.

Klasyfikacja: 
1. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,3,2,2,3)
2. Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 11+3 (3,3,0,3,2)
3. Grzegorz Walasek (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) – 11+2 (3,1,3,3,1)
4. Damian Baliński (Fogo Unia Leszno) – 10 (1,3,3,1,2)
5. Krzysztof Buczkowski (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 9+3 (3,2,2,0,2)
6. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) – 9+2 (2,w,1,3,3)
7. Robert Miśkowiak (KMŻ Lublin) – 9+w (1,2,3,d,3)
8. Sebastian Ułamek (GKM Grudziądz) – 8 (2,0,0,3,3)
9. Piotr Świderski (Stal Gorzów) – 8 (1,3,2,1,1)
10. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) – 7 (2,0,3,2,0)
11. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 6 (0,2,2,0,2)
12. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 6 (0,2,1,2,1)
13. Kamil Brzozowski (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) – 6 (2,1,1,2,d)
14. Mirosław Jabłoński (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) – 3 (0,1,0,1,1)
15. Karol Baran (Speedway Wanda Instal Kraków) – 2 (0,1,1,d,-)
16. Paweł Miesiąc (PGE Marma Rzeszów) – 1 (1,0,t,0,-)
17. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Rawicz) – 0 (d,u)
18. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawag Rawicz) – 0 (d)

Bieg po biegu:
1. (61,12) Gomólski, Zengota, Miesiąc, Baran
2. (61,85) Walasek, Miedziński, Miśkowiak, Protasiewicz
3. (61,83) Pawlicki, Brzozowski, Baliński, Jabłoński
4. (61,35) Buczkowski, Ułamek, Świderski, Janowski
5. (61,41) Gomólski, Jabłoński, Buczkowski, Miedziński (w/zdubl.)
6. (61,21) Świderski, Protasiewicz, Brzozowski, Zengota
7. (61,73) Baliński, Miśkowiak, Baran, Ułamek
8. (61,23) Pawlicki, Janowski, Walasek, Miesiąc
9. (61,55) Baliński, Janowski, Protasiewicz, Gomólski
10. (61,14) Zengota, Pawlicki, Miedziński, Ułamek
11. (61,48) Walasek, Świderski, Baran, Jabłoński
12. (61,43) Miśkowiak, Buczkowski, Brzozowski, Niedźwiedź (d4), Miesiąc (t)
13. (62,12) Gomólski, Pawlicki, Świderski, Miśkowiak (d4)
14. (61,84) Walasek, Zengota, Baliński, Buczkowski
15. (61,91) Miedziński, Brzozowski, Janowski, Baran (d/start)
16. (62,09) Ułamek, Protasiewicz, Jabłoński, Miesiąc
17. (62,17) Ułamek, Gomólski, Walasek, Brzozowski (d4)
18. (62,03) Miśkowiak, Janowski, Jabłoński, Zengota
19. (62,38) Pawlicki, Buczkowski, Protasiewicz, Kajzer (d4)
20. (62,53) Miedziński, Baliński, Świderski, Niedźwiedź (u3)
Bieg o 5. miejsce: (62,41) Buczkowski, Miedziński, Miśkowiak (w/u)
Bieg o 2. miejsce: (63,04) Gomólski, Walasek
Bieg o Puchar Burmistrza Rawicza: (63,42) Pawlicki, Gomólski, Baliński (d2), Walasek (w/2 min)

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez