PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kacper drugi w Lublinie!

08/01 0:00:00
Redakcja


Artur Czaja
zwyciężył w lubelskiej eliminacji Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce wywalczył Kacper Gomólski. Zawodnik Unii Tarnów musiał uznać wyższość rywala tylko raz, pozostałe biegi wygrał. Tym samym Ginger udowodnił, że jego niedzielna dyspozycja w meczu ligowym nie była przypadkowa.

Awans do finału wywalczyli także Huber Łęgowik, Kamil Adamczewski oraz Łukasz Bojarski, który w wyścigu dodatkowym pokonała Rafała Malczewskiego.

Niestety bardzo słabo spisali się pozostali reprezentanci Jaskółek. Mateusz Borowicz z dorobkiem pięciu punktów był dopiero dwunasty. Oczko mniej wywalczył Edward Mazur i został sklasyfikowany na trzynastym miejscu, a Ernest Koza na czternastym. W tej sytuacji Marek Cieślak będzie miał z pewnością dylemat, czy dać szansę Edwardowi Mazurowi, jak zapowiadał w niedzielę, w kolejnym spotkaniu ligowym w Lesznie.

Tegoroczny finał MIMP zaplanowany został na sobotę siódmego września w Tarnowie.

Wyniki:
1. Artur Czaja 15 (3,3,3,3,3)
2. Kacper Gomólski 14 (3,3,2,3,3)
3. Hubert Łęgowik 11 (1,2,3,2,3)
4. Kamil Adamczewski 11 (3,1,2,3,2)
5. Łukasz Bojarski 10 (2,1,3,3,1) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
—————————————–
6. Rafał Malczewski 10 (0,3,3,2,2) + upadek w biegu dodatkowym
—————————————–
7. Łukasz Kret 8 (1,2,2,2,1)
8. Marco Gaschka 7 (2,1,1,1,2)
9. Kacper Woryna 6 (2,1,0,0,3)
10. Mateusz Łukaszewski 6 (3,0,0,2,1)
11. Mike Trzensiok 6 (1,2,2,1,0)
12. Mateusz Borowicz 5 (1,3,1,0,-)
13. Edward Mazur 4 (0,d,1,1,2)
14. Ernest Koza 3 (2,0,0,1,0)
15. Arkadiusz Madej 2 (0,2,0,0,t)
16. Mikołaj Curyło 1 (0,d,1,-,-)
17. Oskar Bober – 1 (d,1)
18. Oskar Polis – 0 (0,d)

Bieg po biegu:
1. Łukaszewski, Bojarski, Trzensiok, Madej
2. Adamczewski, Gaschka, Kret, Curyło
3. Gomólski, Koza, Borowicz, Mazur
4. Czaja, Woryna, Łęgowik, Malczewski
5. Gomólski, Łęgowik, Adamczewski, Łukaszewski
6. Czaja, Kret, Bojarski, Koza
7. Borowicz, Madej, Woryna, Curyło (d/start)
8. Malczewski, Trzensiok, Gaschka, Mazur (d4)
9. Malczewski, Kret, Borowicz, Łukaszewski
10. Bojarski, Adamczewski, Mazur, Woryna
11. Czaja, Gomólski, Gaschka, Madej
12. Łęgowik, Trzensiok, Curyło, Koza
13. Czaja, Łukaszewski, Mazur, Polis
14. Bojarski, Łęgowik, Gaschka, Borowicz
15. Adamczewski, Malczewski, Koza, Madej
16. Gomólski, Kret, Trzensiok, Woryna
17. Woryna, Gaschka, Łukaszewski, Koza
18. Gomólski, Malczewski, Bojarski, Bober (d4)
19. Łęgowik, Mazur, Kret, Poli (d4)
20. Czaja, Adamczewski, Bober, Trzensiok

Bieg dodatkowy:
21. Bojarski, Malczewski (u2)

W łódzkim turnieju faworyci także nie zawiedli. Zwyciężył Bartosz Zmarzlik, drugie miejsce zajął Krystian Pieszczek, a trzeci był Oskar Fajfer. Awans wywalczyli także Szymon Woźniak i Kamil Pulczyński.

Wyniki eliminacji w Łodzi:
1. Bartosz Zmarzlik 14 (3,2,3,3,3)
2.
Krystian Pieszczek 13 (3,3,3,2,2)
3.
Oskar Fajfer 12 (2,3,3,3,1)
4.
Szymon Woźniak 11 (2,2,2,3,2)
5. Kamil Pulczyński 10+3 (w,2,3,2,3)
—————————————–
6. Marcel Szymko 10+2 (1,3,2,1,3)
—————————————–
7. Patryk Dolny 9 (3,0,2,3,1)
8.
Marcin Bubel 8 (3,3,w,2,d)
9.
Łukasz Cyran 8 (1,1,1,2,3)
10.
Alex Zgardziński 7 (1,1,2,1,2)
11.
Daniel Kaczmarek 5 (2,0,1,0,2)
12.
Łukasz Kaczmarek 5 (2,1,1,0,1)
13.
Marcin Wawrzyniak 4 (0,2,1,1,0)
14.
Mateusz Rujner 1 (w,1,w,-,-)
15.
Michał Piosicki 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1.
Bubel, Ł. Kaczmarek, Pulczyński (u/w), Piosicki (u/w)
2. Zmarzlik, Fajfer, Cyran, Rujner (u/w)
3.
Dolny, D. Kaczmarek, Zgardziński, Wawrzyniak
4.
Pieszczek, Woźniak, Szymko
5.
Fajfer, Woźniak, Zgardziński
6.
Pieszczek, Zmarzlik, Ł. Kaczmarek, D. Kaczmarek
7.
Bubel, Wawrzyniak, Rujner
8.
Szymko, Pulczyński, Cyran, Dolny
9.
Zmarzlik, Szymko, Wawrzyniak
10.
Fajfer, Dolny, Ł. Kaczmarek
11.
Pieszczek, Zgardziński, Cyran, Bubel (u/w)
12.
Pulczyński, Woźniak, D. Kaczmarek, Rujner (u/w)
13.
Dolny, Pieszczek
14.
Woźniak, Cyran, Wawrzyniak, Ł. Kaczmarek
15.
Fajfer, Bubel, Szymko, D. Kaczmarek
16.
Zmarzlik, Pulczyński, Zgardziński
17.
Cyran, D. Kaczmarek
18.
Szymko, Zgardziński, Ł. Kaczmarek
19.
Zmarzlik, Woźniak, Dolny, Bubel (d)
20.
Pulczyński, Pieszczek, Fajfer, Wawrzyniak

Bieg dodatkowy o 5. miejsce:
21. Pulczyński, Szymko

Z kompletem punktów Patryka Dudka zakończyła się z kolei opolska eliminacja MIMP. Zielonogórzanin był we wszystkich biegach bezkonkurencyjny. Awans wywalczyli także Adrian Cyfer, bracia Przedpełscy, Adam Strzelec oraz Łukasz Sówka.

Wyniki eliminacji w Opolu:
1. Patryk Dudek 15 (3,3,3,3,3)
2. Adrian Cyfer 13 (3,3,2,2,3)
3. Paweł Przedpełski 12 (1,3,2,3,3)
4. Adam Strzelec 11 (2,2,3,3,1)
5. Łukasz Sówka 11 (1,2,3,3,2)
6. Łukasz Przedpełski 10 (2,2,1,2,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
—————————————-
7. Patryk Malitowski 10 (0,3,3,2,2) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
8. Marcin Nowak 8 (3,1,2,1,1)
9. Bartosz Bietracki 7 (0,2,1,2,2)
10. Patryk Beśko 6 (3,1,1,1,0)
11. Adrian Gała 6 (2,1,w,1,2)
12. Dominik Kossakowski 4 (1,0,2,0,1)
13. Przemysław Portas 2 (2,0,w,0,0)
14. Michał Kordas 2 (1,1,0,w0)
15. Sebastian Niedźwiedź 1 (w,d,0,0,1)
16. Dawid Dąbek 1 (0,t,1,w,w)
17. Damian Dróżdż 1 (0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Nowak, Portas, Kordas, Niedźwiedź (w)
2. Dudek, Strzelec, Sówka, Malitowski
3. Beśko, Gała, Kossakowski, Dąbek
4. Cyfer, Ł. Przedpełski, P. Przedpełski, Bietracki
5. P. Przedpełski, Strzelec, Nowak, Dróżdż, Dąbek (t)
6. Cyfer, Sówka, Beśko, Niedźwiedź (d4)
7. Dudek, Ł. Przedpełski, Gała, Portas
8. Malitowski, Bietracki, Kordas, Kossakowski
9. Sówka, Nowak, Bietracki, Gała (w)
10. Strzelec, Kossakowski, Ł. Przedpełski, Niedźwiedź
11. Malitowski, Cyfer, Dąbek, Portas (w/u)
12. Dudek, P. Przedpełski, Beśko, Kordas
13. Dudek, Cyfer, Nowak, Kossakowski
14. P. Przedpełski, Malitowski, Gała, Niedźwiedź
15. Strzelec, Bietracki, Beśko, Portas
16. Sówka, Ł. Przedpełski, Dróżdż, Kordas (w/u), Dąbek (w/2 min.)
17. Ł. Przedpełski, Malitowski, Nowak, Beśko
18. Dudek, Bietracki, Niedźwiedź, Dróżdż, Dąbek (w/2 min.)
19. P. Przedpełski, Sówka, Kossakowski, Portas
20. Cyfer, Gała, Strzelec, Kordas

Bieg dodatkowy o miejsce rezerwowego w finale:
21. Ł. Przedpełski, Malitowski

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-startokocim

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcastoramacarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez