PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Juniorzy najlepsi w Rybniku!

06/12 18:51:13
Marcin Michoń

Zwycięstwem młodzieżowców Grupy Azoty Unii Tarnów zakończyła się trzecia runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Rybniku. Tarnowianie zapewnili sobie zwycięstwo, dzięki fantastycznej jeździe Mateusza Cierniaka w ostatnim biegu.

Drugie miejsce wywalczyli gospodarze wśród których najlepiej radził sobie Lars Skupień. Trzecie miejsce przypadło rzeszowianom.

Liderem Jaskółek był dzisiaj niepokonany Patryk Rolnicki, a aż dziesięć punktów dołożył do dorobku drużyny wspomniany Mateusz Cierniak. Cztery oczka i dwa bonusy wywalczył Dawid Rempała

I. Grupa Azoty Unia Tarnów – 25:
16. Patryk Rolnicki – 11+1 (3,3,3,2*)
17. Dawid Rempała – 4+2 (2*,2*,0,0)
18. Mateusz Cierniak – 10 (3,1,3,3)

II. ROW Rybnik – 24:

1. Lars Skupień – 11+1 (3,2*,3,3)
2. Przemysław Giera – 6+2 (2*,1*,3,w)
3. Robert Chmiel – 7+1 (3,2*,2,-)
22. Mateusz Tudzież – 0 (w)

III. Stal Rzeszów – 19:
10. Arkadiusz Potoniec – 2+1 (0,-,1,1*)
11. Michał Curzytek – 6 (1,3,0,2)
12. Aureliusz Bieliński – 6 (3,1,-,2)
25. Mateusz Rząsa – 5+1 (2*,3)

IV. Orzeł Łódź – 17:
4. Jakub Miśkowiak – 9 (1,3,2,3)
5. Mateusz Błażykowski – 5+1 (d,2*,1,2)
6. Maciej Kuromonow – 3+1 (2,0,0,1*)

V. forBET Włókniarz Częstochowa – 16:
19. Dominik Majchrzak – 0 (-,u,-,-)
20. Bartosz Świącik – 4 (d,2,2,0)
21. Mateusz Świdnicki – 6+1 (1,3,1*,1)
28. Michał Gruchalski – 6 (1,2,3)

NK. Speed Car Motor Lublin – 16:
7. Wiktor Lampart – 8+1 (3,w,3,2*)
8. Emil Peroń – 8+1 (2*,1,2,3)
9. Oskar Bober – ns

NK. KSM Krosno – 4:
13. Krystian Stefanów – 4 (1,1,1,1)
14. Konrad Stec – ns
15. Daniel Bajor – ns

Bieg po biegu:
1. (65,57) Skupień, Giera, Miśkowiak, Błażykowski (d/st)
2. (66,22) Lampart, Peroń, Curzytek, Potoniec
3. (66,67) Rolnicki, Rempała, Stefanów
4. (66,53) Chmiel, Skupień, Gruchalski, Świącik (d4)
5. (67,25) Miśkowiak, Kuromonow, Lampart (w)
6. (68,83) Bieliński, Rząsa, Stefanów
7. (66,80) Cierniak, Rempała, Świdnicki, Majchrzak (u4)
8. (66,07) Skupień, Chmiel, Peroń
9. (68,33) Curzytek, Miśkowiak, Bieliński, Kuromonow
10. (69,41) Świdnicki, Świącik
11. (66,08) Rolnicki, Chmiel, Giera, Rempała
12. (67,13) Miśkowiak, Błażykowski, Stefanów
13. (67,22) Rolnicki, Peroń, Cierniak
14. (68,10) Rząsa, Świącik, Świdnicki, Curzytek
15. (66,80) Giera, Tudzież (w/u)
16. (67,10) Cierniak, Rolnicki, Błażykowski, Kuromonow
17. (65,43) Lampart, Gruchalski, Świdnicki
18. (66,44) Skupień, Curzytek, Potoniec, Giera (w)
19. (67,42) Gruchalski, Błażykowski, Kuromonow, Świącik
20. (67,42) Peroń, Lampart, Stefanów
21. (67,75) Cierniak, Bieliński, Potoniec, Rempała

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez