Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Juniorzy już trenują, uzupełniana jest nawierzchnia toru

05/12/2013 0:00:00
Redakcja

We wtorek zawodnicy Unii Tarnów rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu pod okiem trenera Pawła Barana. W pierwszym treningu wzięli udział zawodnicy młodzieżowi i adepci szkółki.

Trener Paweł Baran zdradził jak przygotowują się do nowego sezonu młodzieżowcy. – Jak co roku trenujemy według opracowanego schematu. Treningi zawsze rozpoczynamy początkiem grudnia i trwają do początku marca. Jest to cykl trzymiesięczny, oparty o pięciodniowy tok prowadzenia zajęć. W tym roku będziemy przez trzy dni korzystać z sali gimnastycznej, na której pracujemy nad wytrzymałością siłową oraz ogólną i nad zwinnością. Wdrażamy elementy zaczerpnięte z judo, czyli pady, przewroty, przerzuty oraz elementy stretchingu. Dwa dni poświęcamy na zajęcia w terenie – zespołowe gry sportowe, biegi przełajowe i interwały – powiedział.

Jak co roku kilku zawodników Jaskółek będzie przygotowywać się do sezonu indywidualnie. Cały zespół spotka się jednak na wspólnym zgrupowaniu, które jest planowane początkiem roku. Przypomnijmy, że przed tym sezonem tarnowscy żużlowcy szlifowały formę na obozie, który odbył się w styczniu w Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

Równolegle z treningami zawodników cały czas prowadzone są intensywne prace na torze żużlowym. Uzupełniana oraz przygotowywana na zimę jest nawierzchnia tarnowskiego owalu. Wszystkie prace nadzoruje trener Marek Cieślak.

Sponsorzy i partnerzy

 

 

 

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST