Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Jesteśmy specyficzną drużyną” – Artur Mroczka

07/06/2015 14:24:17
Redakcja

Artur Mroczka, podobnie jak reszta drużyny, był bardzo zadowolony po czwartkowym zwycięstwie. Jak przyznał, Unia jest specyficzną drużyną ze specyficznym torem i to również pomogło zwyciężyć – Unia jest mocna bez względu na to czy jadą wszyscy czy czasem brakuje kogoś. Jesteśmy specyficzną drużyną ze specyficznym torem. Wygraliśmy zasłużenie i bardzo się z tego cieszę. Szkoda, że nie było Leona, bo to był taki trochę przedmeczowy stres, ale wznieśliśmy się jakby ponad to. Weszliśmy w mecz mocnym uderzeniem i to nam bardzo pomogło – powiedział Artur

Kontuzje kolegów z zespołu zawsze są kłopotliwe, ale dzięki odpowiedniej mobilizacji udało się zastąpić kontuzjowanego Leonadzień przed meczem dowiedzieliśmy się o absencji Leona i wtedy ta wiadomość trochę nas podłamała, ale w dniu meczu była już tylko mobilizacja i to podwójna. Zrobiliśmy wszystko co się dało i myślę, że kibice mogą być zadowoleni – przyznał nasz zawodnik.

Drużyna pojechała bardzo dobrze, ale do swojego wyniku punktowego Artur ma pewne zastrzeżenia – mój występ nie był najlepszy. Troszkę tu w nocy popadał deszcz i tor był troszkę bardziej przyczepny. Miałem za słabe motocykle. Ze startu było dobrze, ale później już trochę zostawałem. Kiedy wjeżdżałem w jakąś rynnę to trochę mnie ciągło. Przed następnym meczem solidnie potrenuję i myślę, że będzie dużo lepiej – wyjaśnił Artur Mroczka.

Najbliższym rywalem Jaskółek będzie drużyna z Grudziądza. Już w pierwszym meczu Artur pokazał, że pojedynki z tą drużyną mocno go mobilizują – moja jazda w Grudziądzu wynikała z tego, że tam się nauczyłem jeździć, bardzo dobrze znam ten tor i zawsze chcę tam zrobić dobry wynik. Wiele zależy od podejścia, a ja zawsze staram się na Grudziądz naładować żeby pojechać jak najlepiej. Pochodzę z tego miasta i wiadomo, że w takich sytuacjach chce się pokazać swoje umiejętności – skomentował wychowanek grudziądzkiego klubu.

Wielu kibiców prognozuje łatwe zadanie dla zawodników Unii. Artur Mroczka przestrzega jednak przed takim podejściem – nie można przed meczem nigdy dopisywać punktów. Dzisiejszy mecz przecież mieliśmy przegrać, a wygraliśmy go i to dość spokojnie. Każda drużyna potrafi wznieść się na wyżyny dlatego do kolejnego meczu trzeba się solidnie przygotować, pojechać na ludzie i będzie dobrze – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST